لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان

زمان برای مطالعه: 9 دقیقه

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان روشی راحت و بدون درد سر برای رهایی از موهای زائد این ناحیه است. لیزر بیکینی آقایان روشی سریع، موثر و بدون درد برای حذف موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان است که هیچ عارضه خاصی ندارد.

اگر قصد انجام لیزر ناحیه تناسلی مردان یا لیزر بیکینی آقایان را دارید و به دنبال کسب اطلاعات کامل در این زمینه هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و در صورت هر گونه سوال در زمینه استفاده از لیزر برای آقایان، سوالات خود را در انتهای مطلب درج کنید تا توسط پزشکان کلینیک سینایار در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده شود.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان

لیزر ناحیه تناسلی مردان

آقایان می‌توانند با استفاده از تکنولوژی لیزر از شر روش‌های سنتی مانند: استفاده از تیغ، پودر و کرم‌های موبر برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی خلاص شوند و با انجام لیز در چند جلسه،  موهای زائد این ناحیه را کاهش دهند.

استفاده از تکنولوژی لیزر موهای زائد در تمام اندام‌های تناسلی آقایان قابل انجام است. نواحی تناسلی که آقایان می‌توانند برای رهایی از موهای زائد از لیزر استفاده کنند، عبارتند از:

 • ناحیه شرمگاهی
 • کیسه‌های بیضه
 • ناحیه مقعد

لیزر موهای ناحیه تناسلی آقایان چگونه انجام می‌شود؟

قبل از انجام لیزر باید توسط پزشک متخصص پوست و مو ویزیت شوید و میزان ضخامت موهای شما مورد بررسی قرار گیرد تا طول موج مورد نیاز دستگاه لیزر متناسب با ضخامت‌ موهای شما و نوع پوست‌تان توسط پزشک به اپراتور لیزر اعلام شود.

قبل از مراجعه به مرکز لیزر شما باید حمام کرده باشید و تمام موهای زائد ناحیه تناسلی خود را با استفاده تیغ یا روش‌های دیگر اصلاح یا شیو کنید.

در مراکز لیزر موهای زائد، لیزر توسط اپراتور دستگاه لیزر انجام می‌شود که در طول جلسه لیزر مو‌های زائد، از طریق تابیده شدن اشعه نور متمرکز لیزر بر روی ناحیه تناسلی و ایجاد حرارت و گرما در فولیکول‌های مو باعث وارد شدن آسیب به رنگدانه‌های مو شده و در نهایت رشد آن‌ها را در طی جلسات اولیه کاهش داده و در ادامه آن‌ها را متوقف می‌کند.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی در آقایان

لیزر بیکینی آقایان

معمولا پیرامون لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان باورهایی مبنی بر آسیب به این ناحیه  وجود دارد و همیشه در بین متقاضیان لیزر موهای زائد این سوال مطرح می‌شود که آیا لیزر خط مایو آقایان یا لیزر بیضه باعث ناباروری و کاهش توان جنسی در آقایان می‌شود؟

این ترس از عوارض احتمالی مبنی بر آسیب به بیضه ها و ایجاد ناباروری باعث می شود آقایان از انجام این روش مؤثر در رفع موهای زائد خودداری کنند. در پاسخ به این سوال باید گفت که لیزر موهای زائد هیچ خطری برای بیضه‌ها و اسپرم مردان نداشته و تاثیری در ناباروری مردان نخواهد داشت. عمق نفوذ نور لیزر ۳ تا ۴ میلی‌متر در داخل پوست نفوذ کرده و به هیچ عنوان اندام‌های داخلی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد و تنها توسط فولیکول مو جذب می‌شود.

در صورتی که افراد برای لیزر موهای زائد خود به مراکز لیزر دارای دستگاه‌های معتبر و تکنسین‌های با تجربه باشد مراجعه کنند هیچ مشکلی برای افراد بوجود نمی‌آید.

آیا لیزر ناحیه تناسلی آقایان درد دارد؟

اگرچه لیزر موهای زائد نسبت به سایر روش‌های رفع موهای زائد روشی بی درد و کم عارضه است اما برای کاهش درد و سوزش لیزر به ویژه ناحیه تناسلی آقایان که دارای پوست نازک و حساس‌تری می باشد از کرم‌های بیحسی موضعی قبل از شروع لیزر استفاده می‌شود.
علاوه بر بی‌حسی‌های موضعی دستگاه‌های روز و معتبر دارای آپشنی به نام کولینگ و یا همان خنک‌کننده می‌باشد که درد و سوزش ناشی از لیزر را در این ناحیه حساس کاهش می‌دهد.

میزان درد لیزر ناحیلی تناسلی مردان به ضخامت موها، نوع دستگاه و میزان طول موج دستگاه لیزر بستگی دارد که برای این که کمترین درد را هنگام انجام لیزر تجربه کنید باید به مراکز معتبر انجام لیزر که از به روزترین و  معتبرترین دستگاه‌های لیزر دنیا استفاده می‌کنند و دارای اپراتورهای باتجربه در زمینه کار با دستگاه لیزر هستند، مراجعه کنید.

اگر طول موج دستگاه متناسب با نوع پوست و ضخامت موهای شما تنظیم شود شما درد خاصی را هنگام لیزر حس نمی‌کنید.

لیزر بیضه در آقایان

مقایسه لیزر موهای زائد ناحیه شرمگاهی آقایان با روش‌های سنتی

به یقین می‌توان گفت: لیزر موهای زائد یک روش دائمی و تاثیرگذار برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی است و نسبت به روش‌های سنتی مزایای بسیاری دارد که در جدول زیر به طور خلاصه به مقایسه این روش‌ها پرداخته شده است.

مقایسه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی با روش‌های سنتی
لیزر موهای زائد روش‌های سنتی (موم، تیغ، پودر موبر)
بعد از چند جلسه موها نازک و کرکی می‌شود بعد از چند جلسه موها ضخیم‌تر می‌شود
سطح پوست را نرم، صاف و یکدست می‌کند پوست را زبر و خشن می‌کند
به بافت پوست آسیب نمی‌رساند به بافت پوست آسیب می‌زند
باعث ایجاد آلرژی یا حساسیت پوستی نمی‌شود در برخی افراد باعث ایجاد آلرژی و حساسیت پوستی می‌شود
باعث ایجاد موهای زیر پوستی نمی‌شود موهای زیرپوستی ایجاد می‌کند
دارای نتایج دائمی و ماندگار نتایج دائمی و ماندگار نیست
خراش یا بریدگی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند بریدگی یا خراش روی پوست ایجاد می‌کند

عوارض لیزر ناحیه تناسلی آقایان

به قطعیت می‌توان گفت: لیزر موهای زائد آلت تناسلی مردان هیچ‌گونه عارضه خاصی ندارد و تاثیر در باروروی یا ناباروری در مردان نخواهد داشت پس آقایان می‌توانند با خیال راحت، لیزر ناحیه تناسلی انجام دهند.

در واقع اشعه‌های دستگاه لیزر دارای کوتاه‌ترین طول موج هستند که فقط به فولیکول‌های مو تابیده می‌شوند و به دیگر بافت‌های اطراف پوست آسیبی وارد نمی‌کنند.

اگر لیزر موهای زائد در مرکز غیر تخصصی و توسط افراد بی‌تجربه و دستگاه‌های نامعتبر انجام شود ممکن فرد را با عوارضی نظیر سوختگی پوست مواجه کند. هنگام انجام لیزر میزان طول موج دستگاه بسیار مهم است که تنظیم آن به مهارت و تخصص اپراتور بستگی دارد که اگر طول موج آن متناسب با نوع پوست شما انتخاب نشود باعث ایجاد سوختگی در پوست ناحیه تناسلی فرد می‌شود.

لیزر بیضه در آقایان

لیزر موهای زائد بیضه در آقایان امکان‌پذیر است و هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند  و به عنوان یک جایگزین ایمن برای اصلاح یا اپیلاسیون موهای زائد بیضه در نظر گرفته می شود.

لیزر موهای زائد جایگزین مطمئن تری برای اصلاح یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی در مردان در نظر گرفته می شود زیرا می تواند از موهای زائد درونی (موهای زیر پوستی) یا بریدگی دردناک جلوگیری کند.

با این حال، لیزر موهای زائد در صورتی که موها ضخیم و تیره باشد بهترین تاثیر را دارد زیرا لیزر باعث از بین رفتن فولیکول مو می‌شود.

عوارض لیزر بیضه

در لیزر موهای زائد بیضه از نور استفاده می‌شود و فولیکول های موهای تیره مورد هدف قرار گرفته می‌شود تا از بین بروند. در واقع اشعه‌هایی که در دستگاه لیزر موهای زائد به کار رفته است بسیار کوتاه است و فقط روی فولیکول‌های مو تاثیرگذار هستند و هیچ تاثیر در کاهش اسپرم، قدرت باروری و توان جنسی در آقایان ندارند.

معایب لیزر ناحیه تناسلی و بیضه آقایان

به طورکلی می‌توان گفت: لیزر ناحیه تناسلی اگر در مرکز لیزر معتبر زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو و اپراتور با تجربه انجام شود برای فرد هیچ درد و سر خاصی ایجاد نمی‌کند.

اما اگر لیزر بیکینی مردان در مرکز نامعتبر و با دستگاه‌های غیر استاندارد انجام شود نه تنها موهای زائد را از بین نمی‌برد بلکه امکان دارد آن‌ها را افزایش دهد و برای فرد هزینه اضافی ایجاد می‌کند.

در صورتی که قصد انجام لیزر ناحیه تناسلی را دارید باید از همان ابتدا در جستجوی بهترین مرکز لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی  باشید. ممکن است شما به خاطر هزینه کمتر و ارزان‌تر جذب مراکز نامعتبر شوید که از دستگاه‌های غیراستاندارد استفاده می‌کنند و بعد از پایان جلسات هیچ تغییر خاصی در زمینه کاهش موهای زائد مشاهده نکنید و حتی در برخی افراد هم امکان دارد میزان موهای زائد نسبت به قبل بیشتر هم شده باشد که در این صورت مجدد مجبور هستند به کلینیک لیزر معتبر مراجعه کنند و مجدد هزینه پرداخت کنند.

قیمت لیزر ناحیه تناسلی مردان

مزایای لیزر ناحیه تناسلی آقایان

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان در مقایسه با روش‌های سنتی از بین بردن موهای زائد مزایای بسیاری دارد که می‌توان گفت: یک روش راحت، ایمن و بدون بازگشت برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی است. در ادامه به برخی از مزایای لیزر ناحیه تناسلی مردان اشاره شده است

عدم نیاز به اصلاح هفتگی یا روزانه موهای زائد ناحیه تناسلی: با استفاده از لیزر از موهای زشت روییده، یا جوش های تیغی که ظاهر بد و احساس درد در شما ایجاد می کند، خداحافظی کنید. تنها با انجام 6-8 جلسه درمان موهای زائد نتایج طولانی مدت و بدون مو دست خواهید یافت. اکثر افراد تمایل دارند یک جلسه افزایش سالانه برای از بین بردن این موها داشته باشند.

عدم نیاز به انجام لیزر به صورت دائم و هفتگی: بر کسی پوشیده نیست که اصلاح و اپیلاسیون موهای زائد کارهایی بسیار پیش پا افتاده و زمان بر هستند. اما در صورت انجام لیزر در مرکز معتبر در 6- الی 8 جلسه با لیزر موهای زائد دائمی، حتی لازم نیست به آخرین باری که اصلاح کرده اید فکر کنید یا نگران باشید . با استفاده از این روش فقط کافی است از پوست صاف لذت ببرید.

درد کمتر در مقایسه با روش‌های سنتی: استفاده از تیغ، موم، وکس و پودرهای موبر جزء روش‌های سنتی از بین بردن موهای زائد یا اپیلاسیون به حساب می‌آیند. بیشتر افراد می‌دانند که اپیلاسیون می‌تواند بسیار دردناک باشد،

موم داغ که با سرعت از نواحی حساس پوست ما جدا می‌شود، احساس درد وحشتناکی در ما ایجاد می‌کند در حالی که لیزر موهای زائد ممکن است برای برخی ناراحت کننده باشد اما بسیار سریعتر انجام می شود.

عدم آسیب به بافت پوست یا ایجاد آلرژی پوستی: لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ملانین یا رنگدانه در فولیکول مو عمل می کند، پالس‌های انرژی نور به طور ایمن فولیکول مو را در ریشه تخریب می کند بدون این که به بافت یا پوست اطراف آسیب برساند.

نتایج دائمی و تاثیرگذار: اکثر بیماران می توانند در عرض 6 جلسه به ریزش موی دائمی دست یابند، بنابراین لیزر موهای زائد بسیار موفقیت آمیز است.

لیزر بیضه مردان

قیمت لیزر ناحیه تناسلی مردان

هزینه لیزر ناحیه تناسلی آقایان در مراکز لیزر مختلف و در استان‌های مختلف متفاوت است و بیشتر به نوع دستگاه لیزر و تعداد جلسات مورد نیاز برای شما بستگی دارد.

قیمت لیزر ناحیه تناسلی آقایان در روز جلسه مشاوره بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز برای شما تعیین می‌گردد برای اطلاع دقیق از قیمت هر جلسه لیزر برای ناحیه تناسلی آقایان می‌توانید به صورت حضوری به کلینیک سینایار مراجعه کنید یا با کارشناسان کلینیک به شماره 09109105494 تماس بگیرید.

3.7/5 (3 نظر)
Avatar

دکتر پارسا نوایی

مجموعه کلینیک‌های سینایار با مدیریت دکتر پارسا نوایی (عضو انجمن بین‌المللی کاشت مو و ابرو) با چند شعبه در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. مجموعه سینایار با پشتوانه اعتماد مراجعین و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا مستمر کیفیت خدمات ارائه شده، شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی و استفاده از به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها به همراه پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده توانسته به رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی دست پیدا کند و توان رقابت بالایی با دیگر مراکز داخلی و خارجی را داشته باشد.

مقالات مرتبط

23 دیدگاه

  Avatar
 • سلام لیزر بیکینی آقایان تو چند جلسه انجام میشه؟

   Avatar
  • درود وقت بخیر، تعداد جلسات لیزر ناحیه تناسی آقایان بستگی به رنگ پوست و میزان ضخامت موهای این ناحیه دارد و در افراد مختلف، متفاوت است.

  • Avatar
  • با سلام من روی آلتم مو در اومده چند باری با تیغ زدم ، ایا اونها رو هم میشه لیزر کرد ؟ روی خود آلت

    Avatar
   • سلام وقت بخیر، جوابدهی روی آن ناحیه خیلی پایین است.

 • Avatar
 • درود وقت بخیر، اپراتور لیزر بیکینی مردان، آقا هست یا خانم؟!

   Avatar
  • درود وقت شما هم بخیر، در حال حاضر لیزر بیکینی برای آقایان در کلینیک سینایار انجام نمی‌شود.

 • Avatar
 • قیمت لیزر کردن بیکنی اقایان یه لیزر کردن بیضه به چه مبلغی انجام می شود

   Avatar
  • سلام و عرض ادب خدمت شما، هزینه لیزر ناحیه تناسلی آقایان و هزینه لیزر بیضه‌ها در آقایان در مراکز مختلف با توجه به نوع دستگاه متفاوت است و در حال حاضر خدمات لیزر آقایان در کلینیک سینایار انجام نمی‌شود.

 • Avatar
 • قیمت لیزر کردن بیضه یابیکنی یا آلت تناسلی آقایان به چماقدار حزینه انجام می شود

   Avatar
  • درود وقت بخیر، لیزر ناحیه تناسلی آقایان در حال حاضر در کلینیک سینایار انجام نمی‌شود.

    Avatar
   • سلام دکتر ناحیه آلت تناسلی شاخه یا تنه میگن برای من مو در امده انجا لیزر انجام میشه یا خیر

     Avatar
    • سلام بله انجام میشه، برای هماهنگی با شماره 09109105480 تماس بگیرید.

 • Avatar
 • فقط قسمت الت تناسلی حزینش چقد می شود مچکرم

   Avatar
  • سلام ، لیزر ناحیه بیکینی آقایان در حال حاضر در مرکز لیزر سینایار انجام نمی‌شود لذا قیمت مشخصی از هزینه لیزر ناحیه تناسلی آقایان نمی‌توانیم ارائه دهیم.

    Avatar
   • سلام سوال من اینه دکتر خودتون احساس شرم نمیکنین چون خودم خیلی خجالت میکشم😂🤦

 • Avatar
 • سلام
  آیا برای لیزر بیکینی آقایان از بی حسی برای الت تناسلی استفاده میکنید یا خیر ؟

   Avatar
  • سلام و عرض ادب، خیر از بیحسی استفاده نمی‌شود.

 • Avatar
 • سلام
  ما میتونیم برای اصلاح مو های زائد دور آلت تناسلی و باسن از ماشین های اصلاح برقی استفاده کنیم
  عیب و عوارضی ندارد
  اگر ندارد میشه بگید کدام مدل ماشین اصلاح بهتره

   Avatar
  • سلام، بله مشکلی ندارد. تمام انواع ماشین‌های اصلاح مناسب هستند.

 • Avatar
 • سلام لیزر موهای آلت و بیضه انجام نمیدید اصلا ؟

   Avatar
  • سلام وقت بخیر
   مراجعین ناحیه تناسلی آقایان ثبت نام میکنند توی یک روز خاص تکنیسین آقا هماهنگ میشه برای لیزر این نواحی در خدمت عزیزان هستیم، جهت رزرو نوبت لیزر آقایان با شماره 09109105494 تماس حاصل نمایید.

 • Avatar
 • سلام برای بیکینی نمیشه خود شخص انجام بده به جای اوپراتور؟

   Avatar
  • سلام،
   خیر تکنیسین لیزر یک فرد آموزش دیده و متبحر هست و این کار اصلا به اون سادگی که به نظر میرسه نیست، لیزر بیکینی آقایان یا لیزر ناحیه تناسلی مردان حتما باید توسط اپراتور لیزر انجام شود.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12