لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان

زمان برای مطالعه: 6 دقیقه

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان روشی راحت و بدون درد سر برای رهایی از موهای زائد این ناحیه است. لیزر بیکینی آقایان روشی سریع، موثر و بدون درد برای حذف موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان است که هیچ عارضه خاصی ندارد.

اگر قصد انجام لیزر ناحیه تناسلی مردان را دارید و به دنبال کسب اطلاعات کامل در این زمینه هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و در صورت هر گونه سوال در زمینه استفاده از لیزر برای آقایان، سوالات خود را در انتهای مطلب درج کنید تا توسط پزشکان کلینیک سینایار در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده شود.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آقایان

لیزر ناحیه تناسلی مردان

آقایان می‌توانند با استفاده از تکنولوژی لیزر از شر روش‌های سنتی مانند: استفاده از تیغ، پودر و کرم‌های موبر برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی خلاص شوند و با انجام لیز در چند جلسه،  موهای زائد این ناحیه را کاهش دهند.

استفاده از تکنولوژی لیزر موهای زائد در تمام اندام‌های تناسلی آقایان قابل انجام است. نواحی تناسلی که آقایان می‌توانند برای رهایی از موهای زائد از لیزر استفاده کنند، عبارتند از:

  • ناحیه شرمگاهی
  • کیسه‌های بیضه
  • ناحیه مقعد

لیزر موهای ناحیه تناسلی آقایان چگونه انجام می‌شود؟

قبل از انجام لیزر باید توسط پزشک متخصص پوست و مو ویزیت شوید و میزان ضخامت موهای شما مورد بررسی قرار گیرد تا طول موج مورد نیاز دستگاه لیزر متناسب با ضخامت‌ موهای شما و نوع پوست‌تان توسط پزشک به اپراتور لیزر اعلام شود.

قبل از مراجعه به مرکز لیزر شما باید حمام کرده باشید و تمام موهای زائد ناحیه تناسلی خود را با استفاده تیغ یا روش‌های دیگر اصلاح یا شیو کنید.

در مراکز لیزر موهای زائد، لیزر توسط اپراتور دستگاه لیزر انجام می‌شود که در طول جلسه لیزر مو‌های زائد، از طریق تابیده شدن اشعه نور متمرکز لیزر بر روی ناحیه تناسلی و ایجاد حرارت و گرما در فولیکول‌های مو باعث وارد شدن آسیب به رنگدانه‌های مو شده و در نهایت رشد آن‌ها را در طی جلسات اولیه کاهش داده و در ادامه آن‌ها را متوقف می‌کند.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی در آقایان

آیا لیزر ناحیه تناسلی آقایان درد دارد؟

میزان درد لیزر ناحیلی تناسلی مردان به ضخامت موها، نوع دستگاه و میزان طول موج دستگاه لیزر بستگی دارد که برای این که کمترین درد را هنگام انجام لیزر تجربه کنید باید به مراکز معتبر انجام لیزر که از به روزترین و  معتبرترین دستگاه‌های لیزر دنیا استفاده می‌کنند و دارای اپراتورهای باتجربه در زمینه کار با دستگاه لیزر هستند، مراجعه کنید.

اگر طول موج دستگاه متناسب با نوع پوست و ضخامت موهای شما تنظیم شود شما درد خاصی را هنگام لیزر حس نمی‌کنید.

عوارض لیزر ناحیه تناسلی آقایان

به قطعیت می‌توان گفت: لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان هیچ‌گونه عارضه خاصی ندارد و تاثیر در باروروی یا ناباروری در مردان نخواهد داشت پس آقایان می‌توانند با خیال راحت، لیزر ناحیه تناسلی انجام دهند.

در واقع اشعه‌های دستگاه لیزر دارای کوتاه‌ترین طول موج هستند که فقط به فولیکول‌های مو تابیده می‌شوند و به دیگر بافت‌های اطراف پوست آسیبی وارد نمی‌کنند.

اگر لیزر موهای زائد در مرکز غیر تخصصی و توسط افراد بی‌تجربه و دستگاه‌های نامعتبر انجام شود ممکن فرد را با عوارضی نظیر سوختگی پوست مواجه کند. هنگام انجام لیزر میزان طول موج دستگاه بسیار مهم است که تنظیم آن به مهارت و تخصص اپراتور بستگی دارد که اگر طول موج آن متناسب با نوع پوست شما انتخاب نشود باعث ایجاد سوختگی در پوست ناحیه تناسلی فرد می‌شود.

لیزر بیضه در آقایان

لیزر بیضه در آقایان

لیزر موهای زائد بیضه در آقایان امکان‌پذیر است و هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند  و به عنوان یک جایگزین ایمن برای اصلاح یا اپیلاسیون موهای زائد بیضه در نظر گرفته می شود.

لیزر موهای زائد جایگزین مطمئن تری برای اصلاح یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی در مردان در نظر گرفته می شود زیرا می تواند از موهای زائد درونی (موهای زیر پوستی) یا بریدگی دردناک جلوگیری کند.

با این حال، لیزر موهای زائد در صورتی که موها ضخیم و تیره باشد بهترین تاثیر را دارد زیرا لیزر باعث از بین رفتن فولیکول مو می‌شود.

مزایای لیزر ناحیه تناسلی آقایان

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان در مقایسه با روش‌های سنتی از بین بردن موهای زائد مزایای بسیاری دارد که می‌توان گفت: یک روش راحت، ایمن و بدون بازگشت برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی است. در ادامه به برخی از مزایای لیزر ناحیه تناسلی مردان اشاره شده است

عدم نیاز به اصلاح هفتگی یا روزانه موهای زائد ناحیه تناسلی: با استفاده از لیزر از موهای زشت روییده، یا جوش های تیغی که ظاهر بد و احساس درد در شما ایجاد می کند، خداحافظی کنید. تنها با انجام 6-8 جلسه درمان موهای زائد نتایج طولانی مدت و بدون مو دست خواهید یافت. اکثر افراد تمایل دارند یک جلسه افزایش سالانه برای از بین بردن این موها داشته باشند.

عدم نیاز به انجام لیزر به صورت دائم و هفتگی: بر کسی پوشیده نیست که اصلاح و اپیلاسیون موهای زائد کارهایی بسیار پیش پا افتاده و زمان بر هستند. اما در صورت انجام لیزر در مرکز معتبر در 6- الی 8 جلسه با لیزر موهای زائد دائمی، حتی لازم نیست به آخرین باری که اصلاح کرده اید فکر کنید یا نگران باشید . با استفاده از این روش فقط کافی است از پوست صاف لذت ببرید.

درد کمتر در مقایسه با روش‌های سنتی: استفاده از تیغ، موم، وکس و پودرهای موبر جزء روش‌های سنتی از بین بردن موهای زائد یا اپیلاسیون به حساب می‌آیند. بیشتر افراد می‌دانند که اپیلاسیون می‌تواند بسیار دردناک باشد،

موم داغ که با سرعت از نواحی حساس پوست ما جدا می‌شود، احساس درد وحشتناکی در ما ایجاد می‌کند در حالی که لیزر موهای زائد ممکن است برای برخی ناراحت کننده باشد اما بسیار سریعتر انجام می شود.

عدم آسیب به بافت پوست یا ایجاد آلرژی پوستی: لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ملانین یا رنگدانه در فولیکول مو عمل می کند، پالس‌های انرژی نور به طور ایمن فولیکول مو را در ریشه تخریب می کند بدون این که به بافت یا پوست اطراف آسیب برساند.

نتایج دائمی و تاثیرگذار: اکثر بیماران می توانند در عرض 6 جلسه به ریزش موی دائمی دست یابند، بنابراین لیزر موهای زائد بسیار موفقیت آمیز است.

لیزر بیضه مردان

قیمت لیزر ناحیه تناسلی مردان

هزینه لیزر ناحیه تناسلی آقایان در مراکز لیزر مختلف و در استان‌های مختلف متفاوت است و بیشتر به نوع دستگاه لیزر و تعداد جلسات مورد نیاز برای شما بستگی دارد.

قیمت لیزر ناحیه تناسلی آقایان در روز جلسه مشاوره بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز برای شما تعیین می‌گردد برای اطلاع دقیق از قیمت هر جلسه لیزر برای ناحیه تناسلی آقایان می‌توانید به صورت حضوری به کلینیک سینایار مراجعه کنید یا با کارشناسان کلینیک به شماره 09109105494 تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

  • سلام لیزر بیکینی آقایان تو چند جلسه انجام میشه؟

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12