کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار

درباره سینایار

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند.

تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده با شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی، به همراه تلفیق با به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها در محیط زیبا و جذاب کلینیک‌ها و پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده باعث شده‌اند که ضمن کسب رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی، در عرصه بین‌المللی توان رقابت بالایی با دیگر کشورها و مراکز را داشته باشیم.

کلینیک سینایار در کلیه زمینه‌های مربوط به کاشت ابرو، کاشت مو، لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و جراحی‌های زیبایی تجربیات موفقیت‌آمیزی را در کارنامه فعالیت خود ثبت کرده است.

کلینیک سینایار
پخش ویدیو

پزشکان مجموعه

لیست متخصصین و پزشکان فعال و همکار در کلینیک پوست، مو و زیبایی سینایار

دکتر سعید مرندی مطلق

دکتر سعید مرندی مطلق

دکتر فاطمه میررکنیان

دکتر فاطمه میررکنیان

دکتر پارسا نوایی

دکتر پارسا نوایی

مجوزها و افتخارات

کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار با داشتن چندین سال تجربه و همچنین همکاری با پزشکان برتر اصفهان و ایران توانسته به افتخارات و نتایج قابل قبول در زمینه پوست، مو و زیبایی در استان اصفهان، کیش و کشور عمان دست یابد.

تجربه و دیدگاه مراجعین کلینیک سینایار

بنده از خدماتی که در کلینیک سینایار دریافت کردم کمال رضایت را دارم، ممنون از شما

آقای سپهری اصفهان

    مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

    ساعات کاری کلینیک
    شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
    پنج‌شنبه: 8 الی 12