هزینه لیزر موهای زائد و عوامل موثر بر آن

زمان برای مطالعه: 6 دقیقه

لیزر موهای زائد روشی مطمئن، موثر و مقرون به صرفه هم از نظر زمانی و هم از نظر اقتصادی برای حذف دائم موهای زائد می باشد.در کنار کیفیت دستگاه لیزر موهای زائد و تکنسین حرفه ای قیمت لیزر موهای زائد بدن نیز از جمله موارد مهم و با اهمیت برای متقاضیان این روش حذف موهای زائد می باشد.از این رو در این مقاله ،سینایار به شرح عوامل موثر بر قیمت و لیست قیمت های لیزر موهای زائد زنان و مردان،کلینیک سینایار اصفهان در سال ۱۴۰۱ می پردازیم.

 

هزینه لیزر موهای زائد و عوامل موثر بر آن

در سال های ابتدایی ظهور دستگاه های لیزر موهای زائد ،هزینه های آن بر اساس تعداد شات‌هایی که توسط دستگاه زده می شد محاسبه می‌کردند.اما امروزه با توجه به تنوع و پیشرفت دستگاه های لیزر موهای زائد، محاسبه قیمت ها با توجه به ناحیه‌ و جنسیت متقاضی می باشد.بر این اساس قیمت نواحی مختلف تحت درمان آقایان و خانم ها باهم‌متفاوت می باشد.

۳عامل موثر بر قیمت های لیزر موهای زائد به شرح زیر می باشد:

نوع دستگاه لیزر

مهارت تکنسین

وسعت ناحیه

دستگاه لیزر:

امروز دستگاه های لیزر موهای زائد اصفهان نسبت به قبل پیشرفت های چشم گیری داشته است.هرچه دستگاه لیزر پیشرفته تر باشد ،سرعت آن بالاتر و جوابدهی سریع تری خواهد داشت.این عوامل بر هزینه های لیزر نیز موثر بوده و باعث افزایش قیمت ها خواهد شد.علت اختلاف قیمت بسیاری از مراکز لیزر با وجود مشتبه بودن دستگاه می تواند فرسوده بودن باشد.بسیاری از مراکز لیزر موهای زائد به جای سرویس کردن و یا تعویض دستگاه ها خدمات لیزر را با قیمت پایین تر ارائه می دهند. بنابراین متقاضیان لیزر موهای زائد باید نسبت به این موضوع دقت بیشتری داشته باشند.

مهارت تکنسین:

مهارت تکنسین لیزر موهای زائد، نقش مهمی در ازبین بردن موهای زائد دارد.اگر تکنسین آشنایی و مهارت کافی در کار کردن با دستگاه لیزر را نداشته باشد ،احتمال بروز مشکلات زیادی برای افراد تحت درمان به وجود می آید،زیرا تکنسین باید برای انتخاب دستگاه مناسب و درجه متناسب با انواع پوست و جنس مو از اطلاعات کافی برخوردار باشد. عدم آگاهی اپراتور لیزر در مورد کار با دستگاه،ازجمله نداشتن آگاهی در مورد درجه مناسب دستگاه لیزر با رنگ پوست و جنس مو افراد ،علاوه بر نداشتن نتیجه،باعث بروز مشکلات زیادی از جمله سوختگی و عفونت می شود.

ناحیه تحت درمان:

هزینه های لیزر موهای زائد بسته به وسعت ناحیه ی تحت درمان و جنسیت فرد متفاوت است.مثلا لیزر موهای زائد صورت اصفهان و یا یک ناحیه مشخص مانند چانه و یا پشت لب ها نسبت به سایر نواحی بدن مانند لیزر بیکینی اصفهان، زیربغل یا نواحی وسیع تر مانند لیزر موهای زائد پا اصفهان و دست ها متفاوت است.هرچه ناحیه تحت درمان وسیع تر باشد تعداد شات ها بیشتر خواهد بود و مسلماً قیمت ها هم بیشتر خواهد شد. علت بالاتر بودن قیمت های لیزر موهای زائد آقایان نیز به همین علت می باشد.

در کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار با توجه به تمامی این موارد ،برای کاهش هزینه های لیزر با در نظر گرفتن پکیج های به صرفه اقتصادی ،این امکان را برای متقاضیان لیزر موهای زائد فراهم آمده تا توانایی ادامه جلسات لیزر برای آن ها افزایش یابد.

تفاوت هزینه های لیزر موهای زائد بر اساس دستگاه

دستگاه لیزر الکساندرایت دکا از جمله محبوب ترین دستگاه های لیزر است که برای رفع دائمی موهای زائد بدن و حتی موهای نازک و روشن استفاده می‌شود. این دستگاه مجهز به تکنولوژی الکس سرد یا کولینگ است که باعث کاهش درد و سوزش ناحیه تحت درمان می‌شود.

لیزر الکساندرایت دکا یکی از جدیدترین نسل‌های لیزر الکساندرایت می‌باشد که به علت مزایای این دستگاه در بین پزشکان و مراکز لیزر بسیار محبوب می باشد. مزایای لیزر الکساندرایت دکا نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر عبارتند از:

مناسب برای انواع پوست

برخلاف بسیاری از دستگاه های قدیمی لیزر که فقط برای پوست های روشن و موهای ضخیم کاربرد داشت دستگاه الکس دکا برای انواع تیپ پوستی سفید،سبزه و برنزه کاربرد دارد،که همین عامل باعث جوابدهی سریع برای همه افراد می شود که باعث کاهش کاهش طول درمان و هزینه های لیزر می شود.

 

درد و سوزش کم

دستگاه لیزر الکساندرایت دکا به علت دارا بودن تکنولوژی الکس سرد باعث می شود متقاضیان درد و سوزش کمتری را تحمل کنند،در حالی که ژل خنک کننده که در دیگر دستگاه‌ها مورد استفاده می باشد در کاهش درد و سوزش لیزر به خوبی موثر نمی باشد.

کمترین عوارض

دغدغه ی اصلی متقاضیان لیزر موهای زائد عوارض بعد از انجام لیزر می باشد ،از این رو لیزر الکساندرایت دکا ،بدون آسیب رساندن به پوست، با ساطع کردن طول موج های بلند که عمق نفوذ بیشتری دارد باعث از بین بردن سریع تر موهای زائد می شود.از آنجایی که عوارض پیش آمده بعد از هرگونه اقدام زیبایی باعث ایجاد هزینه های جانبی زیادی برای درمان این عوارض می شود پس می توان به این موضوع اشاره کرد که دستگاه الکس دکا دستگاهی مقرون به صرفه خواهد بود.

تأثیر تعداد جلسات لیزر بر روی هزینه ها

در اکثر مواقع برای تمامی متقاضیان لیزر موهای زائد تعداد جلسات کافی لیزر برای حذف موهای زائد یکی از سوال‌های تکراری و مهم می باشد،به این دلیل که هرچه تعداد جلسات لیزر بیشتر باشد هزینه های آن هم افزایش می یابد ،همه ی افراد سعی دارند هزینه لیزر خود را کاهش دهند.برای محاسبه تقریبی هزینه های لیزر باید به چند عامل موثر بر این موضوع توجه کرد.

 رنگ پوست:

در حال حاضر دستگاه‌های لیزر موهای زائد متنوعی متناسب با هر نوع تیپ پوستی وجود دارند. استفاده از دستگاهی که مناسب رنگ پوست مراجعین نباشد،باعث بروز عوارض جانبی و کاهش میزان اثربخشی لیزر می شود که تمامی این موارد بلعث افزایش هزینه های لیزر افراد می شود.پس بهتر است هر شخصی با آگاهی کامل از اینکه چه دستگاهی متناسب با پوست خودش می باشد برای لیزر موهای زائد مراجعه کند.

رنگ مو:

نحوه عملکرد دستگاه های لیزر موهای زائد به نحوی می باشد که تاثیری بر روی موهای بدون رنگدانه ندارند‌.از این رو افرادی که دارای موهای بلوند و قرمز می باشند بهتر است در صورت نگرفتن نتیجه در همان جلسات ابتدایی ،لیزر را متوقف کنند زیرا ادامه دادن جلسات بی نتیجه لیزر باعث افزایش بیهوده هزینه‌های متقاضیان می شود.همینطور افرادی که موهای آنان خاکستری می باشد با لیزر موهای زائد به نتیجه مطلوب نخواهند رسید .

لوازم مصرفی جانبی:

در روش لیزر موهای زائد نیز مانند سایر روش های درمانی و زیبایی برای رعایت اصول بهداشتی همراه با هزینه های جانبی از جمله زیر انداز یکبار مصرف،سری جداگانه،بی حسی های موضعی ،کرم ها و پمادهای بعد از انجام کار می باشد که تمامی این موارد باعث افزایش هزینه های لیزر می شود.

هزینه لیزر موهای زائد کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار در سال ۱۴۰۱ به شرح زیر می باشد:

قابل ذکر می باشد، کلینیک سینایار برای مراجعین عزیز در شیفت صبح از ساعت ۸الی ۱۳ تخفیف ویژه در نظر گرفته است که در لیست قیمت ها قابل مشاهده می باشد.

 

4/5 (1 نظر)

مقالات مرتبط

2 دیدگاه

  • سلام واقعا قیمت های هر جلسه لیزر کل بدن تو کلینیک شما خیلی به صرفه تر از جاهای دیگه من که واقعا از نتیجه هم راضی بودم

    • درود خانم کائنی، خوشحالیم که از انجام لیزر موهای زائد در کلینیک سینایار اصفهان رضایت داشتید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12