بهترین کلینیک کاشت مو در ایران

زمان برای مطالعه: 6 دقیقه

کلینیک کاشت مو : بسیاری از افراد با نازک شدن موهای خود یا حتی ریزش آن به دنبال انجام کاشت مو هستند. تنها مسئله‌ای که در این زمان مهم است انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو است که معمولا سخت‌ترین انتخاب برای بیماران است.

برای کاشت مو در اصفهان پیدا کردن یک کلینیک کاشت مو مناسب که بتوان به تخصص پزشکان آن اعتماد کرد، کلید موفقیت‌آمیز کاشت مو است. اما متاسفانه بسیاری از افراد با  تبلیغات کاذب کلینیک‌های زیبایی گمراه می‌شوند و با تکیه بر خدمات ارزان قیمت آنها و موقعیت مکانی فریب می‌خورند و نتیجه نامناسبی دریافت می‌کنند و دلسرد می‌شوند.

هنگام انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان باید به دنبال موارد زیر باشید:

 • کلینیک باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد.
 • جراحان دارای مجوز رسمی باشند و تجربه و تخصص لازم در زمینه کاشت مو داشته باشند.
 • بررسی حضور و نظرات مشتریان
 • حجم نمونه‌کارهای آنها و بررسی تصاویر قبل و بعد از کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو در ایران چه ویژگی‌هایی دارد؟

در این راهنما، عناصر مختلفی را که یک بیمار باید هنگام انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در نظر بگیرد، بررسی خواهیم کرد. از جمله مواردی که در یک جراح باید جستجو کرد و بررسی کلینیک کاشت مو

کلینیک تخصصی کاشت مو

1- آیا کلینیک مجوز رسمی از سازمان بهداشت دارد؟

اولین و مهم‌ترین ویژگی خوب یک کلینیک تخصصی کاشت مو داشتن مجوز رسمی از سازمان بهداشت است. این مجوز باید در دید همگان در مکانی مناسب نصب شود. وزرات بهداشت برای تضمین سلامت بیماران قوانین و مقررات لازم را تعیین کرده است و کلینیک‌های زیبایی باید حتما به این قوانین توجه داشته باشند و به آن عمل کنند.

1- کلینیک کاشت مو باید تمام استانداردهای تعیین شده توسط وزارت بهداشت را رعایت کند. این استانداردها می‌تواند شامل داشتن اتاق جراحی مجهز، تهویه مناسب، سالن انتظار مناسب برای مراجعه کنندگان و اتاق معاینه با بهترین و بروزترین امکانات لازم باشد.

2- پزشکان کلینیک حتما باید دارای تخصص لازم در زمینه کاشت مو باشند.

با وجود تعداد زیادی مرکز کاشت مو در اصفهان ، آگاهی از موارد فوق اهمیت زیادی دارد و حتما اطمینان حاصل کنید که هر کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید این دو شرط را رعایت می‌کند.

در یک کلینیک کاشت مو با رعایت استانداردهای لازم وزارت بهداشت شما باید :

 • بدانید که چه کسی کاشت موی شما را انجام می‌دهد
 • مشاوره اولیه برای کاشت مو دریافت کنید
 • فرصتی برای ملاقات با جراحی و بررسی ریزش موی خود داشته باشید
 • حتما بررسی شود که شما کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستید یاخیر
 • برنامه اولیه برای کاشت موی شما ایجاد شده باشد که از نتایج آن اطلاع داشته باشید.

2- انتخاب جراح کاشت مو مجرب

در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در ایران یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید در نظر گرفت کیفیت، تجربه، مجوز و حرفه‌ای بودن جراح کاشت مو است زیرا در نهایت موهای شما در دست آنهاست.

باید قبل از ملاقات جراح، صلاحیت‌ها و تجربیات جراح را بررسی و تأیید کنید. طبق استانداردهای لازم از حرفه‌ای بودن جراح اطمینان حاصل کنید که کاشت مو با بالاترین درجه کیفیت و ایمنی انجام شود.

مرکزکاشت مو اصفهان

پس چگونه می‌توان به اعتبار یک جراح کاشت مو اعتماد کرد؟ یک راه خوب برای تحقیق در مورد جراح خود این است که ردپای دیجیتالی آنها را بررسی کنید و از آنچه که مردم در مورد آنها می‌گویند آگاه شوید. برای این منظور می‌توانید به پیج جراحان در اینستاگرام و یا سایت اینترنتی آنها سر بزنید و نظرات کاربران را بررسی کنید یا نمونه‌کارهای آنها را در زمینه کاشت مو قبل و بعد از آن را مشاهده کنید.

3- داشتن تجهیزات مدرن و به روز برای کاشت مو

امکانات به روز و مدرن از اولین نکات لازم برای بهترین بودن در زمینه کاشت مو است. مدرن بودن تجهیزات به معنای شیک بودن ظاهر آنها نیست بلکه کیفیت و اثر بخشی آن حرف اول را می‌زند. اگر کلینیکی ادعای بهترین بودن دارد در ابتدا باید از تجهیزات بروز برای رفاه حال مراجعان خود فراهم کند.

4- مراقبت و پشتیبانی از مراجعه کنندگان

یک کلینیک کاشت مو خوب حتی پس از پایان جراحی نیز سطح بالایی از مراقبت را به بیماران خود ارائه می‌دهد و توجه ویژه‌ای به آنها دارد. در کلینیک سینایار در کنار تخصص و حرفه‌ای بودن، جراحان تلاش می‌کنند که از بیماران در کل فرآیند به خوبی مراقبت شود. همچنین توجه دارند که بیماران از زمان مشاوره اولیه تا تکمیل مرحله رشد مو، در مسیر کاشت مو احساس راحتی کرده و از نتیجه نهایی راضی باشند.

در کلینیک سینایار مشاوره اولیه برای ملاقات با بیمار و ارزیابی موهای او و صحبت در مورد نیازهای او انجام می‌شود و اطمینان حاصل می‌شود که برنامه مراقبت‌های پس از کاشت مو با بالاترین کیفیت به آنها ارائه شود.

5- برخورد مناسب کادر اداری و پاسخگویی دقیق

علاوه بر امکانات و تجهیزات مدرن در کلینیک کاشت مو یکی از مواردی که از اهمیت زیادی برخوردار است داشتن کادر اداری مجرب است. بنابراین در یک کلینیک زیبایی علاوه بر پزشک مدیران، پرستاران و مشاوران پوست و مو از نقش بسزایی برخوردار هستند.

اگر پاسخگویی بیماران به درستی و دقیق انجام نشود یا حتی هر یک از پرسنل وظایف خود را به درستی انجام ندهد در روند کار اختلال ایجاد می‌شود و باعث می‌شود خدمات به خوبی به مراجعه کنندگان ارائه نشود.

در کلینیک سینایار تمامی پرسنل و کادر درمانی از وظایف خود آگاه بوده و سعی می‌شود خدمات با بهترین کیفیت به مراجعه کنندگان محترم ارائه شود.

نکات لازم برای انتخاب کلینیک کاشت مو در اصفهان

تنها آگاهی از ویژگی‌های یک کلینیک کاشت مو خوب نمی‌تواند تضمین کند که شما بهترین کلینیک را انتخاب کنید. بنابراین نکات دیگری لازم است که باید به آن توجه کنید. به دلیل اینکه این حجم از تبلیغات از کلینیک زیبایی ممکن است باعث گمراهی شما شود.

 • صحبت با مراجعه کنندگان : افرادی که از خدمات کلینیک استفاده کرده‌اند بهترین راهنما برای مراجعه کنندگان جدید هستند و می‌توانند در زمینه کیفیت خدمات کاشت مو به آنها اطلاعات مفیدی ارائه دهند.
 • بررسی دیدگاه بیماران: فضای جازی از جمله وب سایت‌ها و شبکه اجتماعی کلینیک بهترین مکان برای بررسی نظرات بیماران و رضایت آنها از خدمات کاشت مو کلینیک است.
 • سوابق کاری و نمونه‌کارهای کلینیک: زمان تاسیس کلینیک، نمونه‌کارها و تصاویر قبل و بعد از آن می‌تواند برای بررسی سوابق کاری کلینیک موثر باشد. سوابق پزشکی کلینیک را می‌توانید در وب سایت یا کاتالوگ مجموعه مشاهده کنید.
5/5 (1 نظر)
Avatar

دکتر پارسا نوایی

مجموعه کلینیک‌های سینایار با مدیریت دکتر پارسا نوایی (عضو انجمن بین‌المللی کاشت مو و ابرو) با چند شعبه در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. مجموعه سینایار با پشتوانه اعتماد مراجعین و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا مستمر کیفیت خدمات ارائه شده، شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی و استفاده از به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها به همراه پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده توانسته به رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی دست پیدا کند و توان رقابت بالایی با دیگر مراکز داخلی و خارجی را داشته باشد.

مقالات مرتبط

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12