تزریق ژل لب روسی در اصفهان

زمان برای مطالعه: 7 دقیقه

تزریق ژل لب روسی : هر شخصی فرم لب منحصر بفردی دارد که برخی از تکنیک‌های برجسته‌سازی لب برای آن‌ها مناسب است. فیلر لب، درمان همه‌کاره‌ای است که می‌تواند به روش‌های مختلفی شکل لب‌ها را تغییر دهد و به لطف روند‌ها و تکنیک‌های اخیر در صنعت زیبایی، تزریق ژل لب طرفداران زیادی دارد.

پس تزریق ژل لب روسی دقیقاً چیست؟ یک روش کم تهاجمی برای افزایش حجم لب است که برای اولین بار در بین زنان روسی رایج شد. با این درمان، مقادیر کمی ژل در نواحی مختلف لب تزریق می‌شود که نتیجه آن لب‌های قلبی شکل شبیه به عروسک‌های روسی است.

تزریق ژل لب روسی چیست؟

تزریق ژل لب به سبک روسی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند حجم از دست رفته لب‌های خود را بازگردانند یا فرم لب‌های خود را تغییر دهند. بکی از بهترین مزایای این روش این است که فرد می‌تواند بدون زیاده روی و کاملاً طبیعی فرم لب‌های خود را تغییر دهد.
فیلر‌ها با استفاده از ژل مبتنی بر اسید هیالورونیک به روش‌های مختلف، بسته به مقدار تزریق فیلر و قسمت‌هایی از لب‌ها، فرم لب فرد را تغییر می‌دهند. اما بسیاری از افراد طرفدار تزریق ژل لب به سبک روسی هستند.
اگر شما هم علاقمند به تزریق ژل لب روسی هستید با ما همراه باشید.

تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب به سبک روسی یا تزریق ژل لب معمولی

فیلر لب به سبک روسی یک تکنیک خاص است که بیشتر روی ناحیه v لب‌ها تمرکز دارد و به جای حجیم کردن لب‌ها باعث کشیدگی و تیزی حاشیه لب‌ها می‌شود. این فرم لب برای بیمارانی‌ایده‌آل است که برای اولین بار از فیلر لب استفاده می‌کنند و می‌خواهند ظاهر طبیعی‌تری داشته باشند.

آنچه فیلر‌های لب روسی را از درمان‌های سنتی تزریق ژل لب متمایز می‌کند، نحوه تزریق فیلر پوستی است – به جای تزریق افقی از تزریق عمودی استفاده می‌شود. همچنین تزریق‌های متعددی در اطراف لب انجام می‌شود تا فرم قلبی شکلی به لب‌ها داده شود.
با تکنیک روسی، ناحیه v شکل دهان یا کمان کوپید تقویت می‌شود در حالی که بقیه قسمت‌ها تقریباً ثابت می‌مانند. افزایش حجم لب بالا طرفداران زیادی دارد، اما این فرم لب برای همه مناسب نمی‌باشد. هنر تزریق ژل نیز بسیار پیشرفته است، بنابراین مراجعه به یک مرکز معتبرکه بتواند درمان را به درستی انجام دهد، اهمیت زیادی دارد.

ژل مورد استفاده در تزریق مدل روسی

در روش روسی از همان فیلر‌های درمان‌های سنتی استفاده می‌کنند، زیرا تنها روش تزریق متفاوت است. بیشتر ارائه‌دهندگان از تزریق اسید هیالورونیک برای افزایش حجم لب استفاده می‌کنند به دلیل اینکه ایمن و آسان است.

تکنیک تزریق فیلر لب روسی برای افرادی مناسب است که فرم لب خوبی دارند ولی می‌خواهند کمی حجم آن را افزایش دهند. ممکن است برای لب‌های نازک و دهان‌های کوچک کارایی لازم را نداشته باشد، بنابراین حتماً قبل از انجام تزریق ژل لب به سبک روسی، ابتدا با یک متخصص مشورت کنید. ارائه‌دهندگان همچنین ممکن است از ترکیب چند تکنیک برای رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده کنند.

تزریق ژل لب روسی چگونه است ؟

تکنیک روسی یک روش منحصر به فرد است که با استفاده از فیلرفرم لب‌ها را تغییر می‌دهد – که لب‌ها معمولاًکشیده‌تر، حجیم‌تر و قلبی شکل هستند. این روش تزریق پیشرفته حجم لب‌ها را به صورت عمودی افزایش می‌دهد که کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد.

نتایج و عوارض تزریق ژل لب روسی

بیشتر بیماران بلافاصله پس از جلسه درمان متوجه لب‌های کانتوری زیبا مشابه عروسک‌های روسی می‌شوند، اما نتایج آن‌ها ممکن است در چند هفته آینده بهبود یابد، زیرا تزریق فیلر باعث افزایش تولید کلاژن در محل درمان می‌شود.

عوارض تزریق ژل لب روسی

مانند سایر روش‌های تزریق ژل لب، برای بیماران داشتن عوارض جانبی خفیفی مانند کبودی، تورم و درد خفیف طبیعی است. این علائم پس از چند روز خود به خود برطرف می‌شوند، اما به بیماران توصیه می‌شود در صورت تداوم یا بدتر شدن در عرض ۲ هفته پس از ویزیت، فوراً با پزشک تماس بگیرند.

سایر عوارض جانبی مانند جابجا شدن فیلر‌ها، واکنش‌های آلرژیک، و عفونت‌های لب بسیار جدی و نادر هستند. بهترین راه برای جلوگیری از این عوارض، یافتن یک ارائه دهنده با تجربه است که از محصولات با کیفیت بالا استفاده کند و از تکنیک‌های تزریق مناسبی استفاده کند.

ماندگاری ژل لب روسی چقدر است؟

اگرچه فیلر‌های لب روسی دوام زیادی دارند، اما هنوز یک راه حل دائمی برای حجیم کردن لب‌ها نیست. بیشتربیماران می‌توانند برای ۹ تا ۱۲ ماه از فرم جدید لب خود لذت ببرند اما می‌توانند بعد از ۶ الی ۹ ماه برای تزریق مجدد و حفظ نتایج به پزشک مراجعه کنند. طول عمر فیلر‌های لب روسی معمولاً تحت تأثیر عواملی مانند نوع فیلر مورد استفاده، میزان متابولیسم بیمار و انتخاب سبک زندگی است.

آیا تزریق فیلر لب روسی درد دارد؟

تکنیک مورد استفاده برای فیلر لب روسی ، درد بیمار را بدتر نمی‌کند. هر فردی آستانه درد متفاوتی دارد، بنابراین آنچه برای او دردناک است می‌تواند برای دیگران قابل تحمل باشد.

اما به گفته برخی از کارشناسان، فیلر لب روسی حتی می‌توانند کمتر دردناک باشند، زیرا به عمق درمان‌های سنتی تزریق ژل نیست. خبر خوب دیگر این است که اغلب تزریق‌های ژل لب با لیدوکائین، یک بی‌حس‌کننده موضعی که درد و ناراحتی را در طول عمل کاهش می‌دهد، همراه است.

آیا تزریق فیلر لب روسی درد دارد؟

هزینه درمان فیلر لب روسی چقدر است؟

هزینه دقیق تزریق ژل لب روسی در هر بیمار به دلیل عواملی مانند تجربه پزشک، محل کلینیک، نوع فیلر مورد استفاده و میزان فیلر تزریق شده به لب‌ها متفاوت است. برای اطلاع از قیمت تزریق ژل لب روسی می‌توانید با کلینیک تخصصی سینایار در ارتباط باشید.

افراد مناسب جهت تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی برای اکثر افرادی که می‌خواهند ظاهر لب‌های خود را زیباتر کنند مناسب است.

با این حال، لازم است که با یک کارشناس زیبایی واجد شرایط مشورت کنید تا مطمئن شوید که کاندیدای مناسبی برای آن هستید، به خصوص اگر قبلاً هرگز تزریق ژل لب انجام نداده‌اید.

پزشک شکل و اندازه لب‌های شما را ارزیابی می‌کند و بهترین برنامه درمانی را برای نیاز‌های فردی شما توصیه می‌کند.

آیا می‌توان تکنیک لب روسی را با روش‌های دیگر زیبایی ترکیب کرد؟

بله، درمان را می‌توان با روش‌های دیگر ترکیب کرد تا ظاهر کلی لب‌ها را بهبود بخشد.

کاندیدای مناسب تزریق ژل لب روسی

برخی از روش‌های رایج که اغلب با بزرگ کردن لب ترکیب می‌شوند عبارتند از:

  • بوتاکس : بوتاکس می‌تواند برای صاف کردن چین و چروک‌ها و خطوط ریز اطراف لب استفاده شود و ظاهری صاف‌تر و جوان‌تر ایجاد کند.
  • لیفت لب : لیفت سانترال لب یک لیفت جراحی است که می‌تواند لب بالایی را لیفت کند و ظاهری مشخص‌تر و جوان‌تر ایجاد کند. هنگامی که با تکنیک لب روسی ترکیب می‌شود، لب‌ها می‌توانند پرتر، بلندتر و برجسته‌تر به نظر برسند.
  • چانه : از فیلر چانه می‌توان برای افزایش تعادل و تناسب کلی صورت استفاده کرد. هنگامی که فیلر چانه با درمان ترکیب شوند، می‌توانند به ایجاد ظاهری هماهنگ‌تر و متعادل‌تر در قسمت تحتانی صورت کمک کنند.
  • گونه : از تزریق ژل گونه می‌توان برای تقویت ساختار و تعریف کلی صورت استفاده کرد. هنگامی که با درمان ترکیب می‌شود، تزریق ژل گونه می‌تواند به ایجاد ظاهری جوان‌تر و برجسته‌تر در صورت کمک کنند.

توجه به این نکته مهم است که ترکیب روش‌ها ممکن است خطر عوارض را افزایش دهد و ممکن است برای همه مناسب نباشد.

بهتر است با یک پزشک زیبایی واجد شرایط مشورت کنید که بتواند نیاز‌های فردی شما را ارزیابی کند و بهترین برنامه درمانی را به شما توصیه کند.

آیا تزریق ژل لب مدل روسی بر بوسیدن تأثیر می‌گذارد؟

تزریق ژل لب نباید بر توانایی شما برای بوسیدن تأثیر بگذارد. فیلر‌ها به نقاط خاصی در اطراف لب تزریق می‌شوند و این تکنیک برای افزایش شکل و حجم لب‌ها طراحی شده است، نه اینکه آن‌ها را سفت یا توده‌ای کند.

مدل لب روسی چند سی سی ژل لازمه ؟

مقدار فیلر مورد استفاده در درمان به نیاز‌های فردی شما و توصیه پزشک بستگی دارد. به طور کلی، ۱-۲ سی سی ژل برای هر فرد در نظر گرفته می‌شود. ممکن است در اولین جلسه حدود 1.5 سی سی ژل تزریق شود و در جلسات بعدی ۶ تا ۸ هفته بعد 0.5 سی سی افزایش خواهد یافت.

5/5 (1 نظر)

مقالات مرتبط

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12