کاشت مو طبیعی

کاشت مو طبیعی در اصفهان

کاشت مو طبیعی عالی‌ترین و مؤثرترین راه‌حل برای کسانی است که از طاسی رنج می برند و از مصرف داروهای شیمیایی و سنتی بدون تأثیر برای ریزش موهایشان خسته شده اند. در حقیقت به برداشتن موها از پشت سر و نقاطی که ریزش بسیار کمی دارند و پیوند آن‌ها به نقاطی که ریزش بسیار داشته‌اند کاشت مو ‌می‌گویند. بدن واکنشی به این انتقال نشان نمی‌دهد چون موهای پیوندی از بدن خود شخص است.

انجام عمل کاشت مو در بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو درصد موفقیت آن را بالا می برد و امکان کاشت مو را برای رنج سنی ۲۱ تا ۸۰ سال امکان پذیر می کند و مزایای داشتن موهای دائمی با امکان رشد را برای فرد به ارمغان می آورد .

در ادامه شما را برای انجام بهترین کاشت مو اصفهان راهنمایی می کنیم.

مرکز کاشت مو اصفهان

بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان

اولین گام بعد از تصمیم‌گیری قطعی در مورد کاشت مو انتخاب کلینیک تخصصی کاشت مو است که دارای کادری مجرب و محیطی مطلوب برای شما است.

امروزه با توجه به شیوع بسیار بالای ریزش مو در جمعیت عمومی به دلیل ژنتیکی و هورمونی که طاسی با الگوی مردانه و زنانه نامیده می شود و همچنین پیشرفت چشمگیر علم پزشکی در خصوص عمل پیوند مو ، تمایل بیماران مبتلا به انجام این عمل بسیار زیاد است.  از این رو یافتن کلینیک با سابقه ی درخشان از بزرگترین دغدغه های متقاضیان در این خصوص می باشد.

شاخص‌های انتخاب یک مرکز کاشت مو معتبر عبارت است از: قیمت مناسب، کیفیت بالا، متخصصانی با دانش به روز و محیطی با مدرن‌ترین دستگاه‌های جهان.

کلینیک تخصصی پوست و موی سینایار ، به صورت حرفه ای در زمینه ی کاشت موی طبیعی و کاشت ابرو اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده و با استفاده از کادری مجرب در فضایی تخصصی با بهره گیری از دانش بهترین متخصص کاشت مو در اصفهان ، زمینه را برای انجام هر چه بهتر عمل کاشت مو مهیا نموده است.

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان زیباجویان عزیز نیازمند تحقیق و بررسی می باشند تا نزد بهترین دکتر کاشت مو اصفهان عمل کاشت را انجام دهند. در این راستا کلینیک سینایار جهت تسهیل تصمیم گیری مراجعین عزیز ، اقدام به برگزاری جلسه مشاوره ی رایگان با پزشک نموده است.

کلینیک کاشت مو اصفهان

روشهای کاشت مو

به طور کلی کاشت مو برای بیماران به دو روش انجام می شود که با نام های FUT و FIT در منابع پزشکی نامگذاری شده اند.

روش FUT

در این روش پس از ارزیابی بانک موی پشت سر بیمار ، از محل مناسب نوار یا فلپ پوستی که حاوی بیشترین فولیکول مو باشد برداشت شده و محل برداشت بخیه می شود. واحدهای فولیکولی موجود در نوار توسط تکنسین های مجرب جداسازی شده و برای کاشت ، آماده می گردند.

پس از ۱۴ روز بخیه ها کشیده می شود که پس از بهبود محل زخم ، اسکار خطی در محل برداشت فلپ باقی می ماند.

روش FIT

این روش به نامهای FUE یا SUT یا میکروگرافت  نیز نامیده می شود.

در این روش پس از طراحی در بانک موی بیمار و مشخص نمودن مناسبترین محل ، با بی حسی موضعی محل برداشت را بی حس نموده و با استفاده از پانچهای ظریف اقدام به برداشت واحد های فولیکولی مناسب می شود.

واحدهای فوکلیکولی استخراج شده که اکثرا حاوی ۱ تا ۴ عدد تار مو می باشند مرتب سازی شده و جهت کاشت آماده می گردند.

بهترین دکتر کاشت مو در اصفهان

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FUT
بهتر است موها هنگام کاشت کوتاه شوندکوتاهی مو ضروری نیست
برداشت فولیکولاربرداشت نواری
ایجاد زخم ها ریز و قابل بهبودجای زخم و اسکار
عدم وجود خونریزی و دردوجود خونریزی شدید و درد
برداشت تا 3000گرافت در روز با تیم تخصصیکاشت با کمترین هزینه
خط رویش کاملا طبیعی و نتیجه فوق العاده کاشت مواحتیاج به تخصص بالا برای کمتر کردن اثر زخم و کاهش درد

کاشت مو برای زنان

برخی پزشکان تخمین می زنند که از هر پنج زن، یک زن درجاتی از ریزش مو را تجربه می کند که معمولاً ناشی از افزایش سن، بیماری یا تغییرات هورمونی پس از یائسگی است.زنان بر خلاف مردان معمولا به جای ریزش موها به صورت تکه‌ای ممکن است نازکی مو را در سرتاسر پوست سرتجربه کنند.

برای رفع این مشکل، برخی از خانم ها استفاده از کلاه گیس یا اکستنشن مو را انتخاب می کنند. برخی دیگر با استفاده از یک داروی تجویزی موضعی موفقیت هایی داشته اند. اثربخشی چنین داروهایی در برخی از بیماران متفاوت است و به سادگی از ریزش بیشتر مو بدون تحریک رشد قابل توجه جدید جلوگیری می کند.

جراحی کاشت مو در زنان ممکن است پاسخی برای افرادی باشد که با هر یک از این گزینه ها احساس ناراحتی می کنند.

از آنجایی که مینی گرافت ها معمولاً درمان جراحی انتخابی برای پر کردن نواحی نازک هستند، کاندیدهای مناسب برای این روش باید در پشت سر رشد موهای متراکم داشته باشند.

مینی گرافت ها از این ناحیه متراکم برداشت می شوند و دوباره در مناطق نازک کاشته می شوند تا ظاهر کامل تری ایجاد کنند. گاهی اوقات اگر فرد کاندیدای مناسبی باشد، ممکن است از روش‌های فلپ و گسترش بافت استفاده شود.

مزایای کاشت مو در بهترین مرکز کاشت مو اصفهان

کاشت موی طبیعی نسبت به سایر روشهای موجود برای جبران کمبود موهای از دست رفته مزایای بسیار زیادی دارد که به چند مورد از آنها اشاره می نماییم :

۱- ماندگاری طولانی

در طاسی فرم مردانه، موهای از دست رفته به دلیل اثر هورمون مردانه (DHT) می باشد. موهای موجود در بانک مو (که معمولا از پشت سر فرد گرفته می شوند) فاقد هر نوع گیرنده برای این هورمون بوده و از ضخیم ترین ، مشکی ترین، مقاوم ترین و ماندگارترین موهای بدن فرد می باشد.

در نتیجه پس از کاشت، این موها دائمی بوده و مانند سایر روشها موقتی نمی باشند.

۲- صرفه جویی در هزینه 

در سایر روشهای موجود مانند دارودرمانی، اسکالپ، کلاه گیس و … با توجه به نیاز مجدد به هزینه برای حفظ ماندگاری اثر آنها، بیمار هر ساله هزینه های بسیار سنگین متحمل می گردد اما در کاشت موی طبیعی معمولا با یک مرتبه هزینه کردن نتیجه ی مطلوب حاصل میگردد.

۳- طبیعی بودن

از آنجایی که اکثر متقاضیان انجام کاشت مصرانه خواهان طبیعی بودن نتیجه ی عمل و خط رویش مو هستند، هیچ روشی نمی تواند جایگزین کاشت موی طبیعی برای رسیدن به این هدف باشد.

۴- افزایش اعتماد به نفس 

وجود موی طبیعی در چهره فرد باعث می گردد یکی از نواقص مهم در زیبایی چهره برطرف گردد و همین امر احساس جوانی و اعتماد به نفس بیشتر را به همراه خواهد داشت.

۵- کم بودن عوارض جانبی 

نسبت به بسیاری از روش های موجود چون نیاز کمتری به استفاده از مواد شیمیایی می باشد در صورت انجام اصولی عمل پیوند ، عوارض جانبی کمتری متوجه بیمار خواهد بود.

۶- نیاز به مراقبت کم 

سایر روشها نیازمند مراقبت دائمی و ترمیم مداوم می باشد اما بعد از کاشت موی طبیعی ، موهای فرد مانند سایر موهای قبلی بوده و به جز توصیه های مراقبتی که به همگان برای حفظ سلامت موها انجام می شود نیاز به مراقبت خاصی نیست.

کاشت مو طبیعی اصفهان

عوارض کاشت مو

از آنجایی که کاشت موی طبیعی جزء اعمال جراحی محسوب می گردد احتمال بروز عوارض در حین و پس از عمل وجود دارد اما با توجه به شرح حال و معاینه دقیقی که در کلینیک سینایار در جلسه مشاوره توسط پزشک انجام می گردد و همچنین همکاری کادر ورزیده و با تجربه و نظارت پزشک ، احتمال بروز این عوارض بسیار کاهش می یابد.

در صورت انجام این عمل در مراکز غیرمعتبر امکان وقوع عوارض مختلف زیادی وجود دارد که به چندمورد از آن ها اشاره می گردد:

 • امکان استفاده از ابزار غیر استریل و در نتیجه افزایش رشد عفونت و پس زدن پیوند مو.
 • عدم توانایی معاینه و شناخت بیماری هایی که در آن ها انجام کاشت ممنوع می باشد.
 • عدم ارزیابی درست از بانک مو و مناسب بودن پوست بیمار از لحاظ سلامتی جهت انجام کاشت مو.

چه کسانی می توانند کاشت مو انجام دهند؟

 • مردان مبتلا به ریزش موی ژنتیکی و هورمونی که در اصطلاح به آن طاسی با الگوی مردانه گفته می شود.
 • زنان مبتلا به کم پشتی و ریزش مو در خط رویش مو و همچنین قسمت مرکزی سر که به دلایل هورمونی و ژنتیکی بوده و در اصطلاح به طاسی با الگوی زنانه معروف می باشد.
 • ریزش موی ناشی از ضربه و باقی ماندن جای زخم که به دنبال تصادف ، بریدگی و… اتفاق افتاده است(اسکار ناشی از تروما )
 • ریزش مو در محل سوختگی
 • کم پشتی ریش و سبیل
 • ریزش کامل یا منطقه ای ابروها

کاشت ریش اصفهان

هزینه کاشت مو در اصفهان

قیمت کاشت مو در اصفهان به عوامل متعددی همچون ناحیه مورد درمان، مقدار طاسی و تعداد جلسات درمانی بسیار متغیر است. در صورت تماس با کلینیک کاشت مو سینایار و مشاوره با متخصصان در بهترین کلینیک پوست اصفهان می‌توانید از تقریب هزینه‌های کاشت مو، بهترین و مناسبت‌ترین روش کاشت مو و اعتبار کلینیک اطمینان حاصل نمایید.

قیمت کاشت مو در کلینیک سینایار به عوامل متعددی از جمله وسعت طاسی ، تکنیک جراحی ، تعداد روز عمل ، محل برداشت یا به اصطلاح بانک مو و … بستگی دارد.

در طاسی وسیع نیازی به انجام کاشت مو به هر دو روش اف یو تی (برداشت فلپ) و اف آی تی (برداشت تار به تار) می باشد و به دلیل ترکیبی بودن روش هزینه افزایش می یابد..

قضاوت در مورد اینکه کلینیک سینایار بهترین کلینیک کاشت مو اصفهان هست یا نه را به شما مراجعین محترم محول می نماییم.

روند کاشت مو طبیعی در کلینیک سینایار

اگر قصد انجام کاشت مو در اصفهان را دارید به شما پیشنهاد می کنیم روند کاشت مو در کلینیک تخصصی سینایار را مطالعه کنید که قطعا اطلاعات مفیدی را دریافت خواهید کرد و می توانید به راحتی تصمیم گیری کنید.

1- مشاوره رایگان کاشت مو

بعد از تماس با کلینیک می توانید برای مشاوره مراجعه کنید. در زمان مشاوره به تمام سوالات شما پاسخ داده می شود. به شما توصیه می شود که چند هفته قبل از عمل از مصرف الکل و دخانیات دوری کنیدو از داروهایی مانند آسپرین استفاده نکنید.

2- معاینه موی سر و انتخاب بهترین روش کاشت مو

پزشک پوست سر و موی شما را معاینه می کند به عنوان مثال پوست سر نباید جوش یا تاول و شوره داشته باشد و قبل از کاشت مو باید درمان شود.با معاینه نوع مو و میزان طاسی بهترین روش کاشت مو و تراکم کاشت توسط پزشک تعیین می شود.

3- انجام آزمایشات لازم قبل از عمل کاشت مو

  پس از انجام معاینه  ، در صورت قطعی شدن انجام کاشت مو ، تاریخ عمل مشخص گردیده وآزمایشات و داروهای مورد نیاز قبل از عمل برای متقاضی تجویز می شود. در فاصله ی زمانی باقی مانده تا روز عمل مراقبتها و توصیه های لازم به وی ارائه شده و در صبح روز عمل پس از صرف صبحانه در کلینیک حضور می یابد.

4- آماده سازی بیمار برای رفتن به اتاق عمل

پس از پر نمودن فرمهای لازم به سمت اتاق عمل هدایت می شوند و بعد از تراشیدن موها خط رویش و محل برداشت طراحی می گردد.

5- برداشت فولیکول مو و آماده سازی

بعد از بی حس نمودن، برداشت از ناحیه ی بانک مو آغاز می گردد. گرافتهای خارج شده آماده سازی میگردند.

6- کاشت مو

بعد از برداشت، با انجام بی حسی موضعی مرحله ی اسلیت زدن یا ایجاد شکاف های کوچک برای کاشت موها انجام می شود. از بابت درد نگران نباشید و هیچ دردی احساس نمی کنید.پس از استراحت و میل ناهار، کاشت گرافتهای آماده شده مو آغاز می گردد.

این مراحل بسته به وسعت ریزش و میزان گرافت برداشتی از صبح تا بعد از ظهر یا شب به طول می انجامد.

7- پانسمان و ارائه توصیه های لازم پزشک

پس از اتمام کار پانسمان انجام می گردد و در صورت مساعد بودن حال عمومی ، با دستور دارویی و توصیه های بعد از عمل کاشت مو متقاضی مرخص می گردد.

8- تعویض پانسمان و مراقبت های بعد از کاشت مو

فرد روز بعد از کاشت مو جهت تعویض پانسمان باید مراجعه نمایند تا زخم بازدید و پانسمان برداشته شود.بعد از برداشتن پانسمان نیازی به پانسمان مجدد نیست ولی تا  3الی 4 روز برای جذب ترشحات زخم پشت سر پانسمان انجام میگردد که در روزهای بعد می تواند در منزل پانسمان را تعویض کند.

سوالات متداول

موهای موجود در بانک مو فاقد گیرنده برای این هورمون ریزش مو هستند و از ضخیم ترین، مقاوم ترین و ماندگارترین موهای بدن فرد است. در نتیجه پس از کاشت، این موها دائمی بوده و مانند سایر روشها موقتی نمی باشند.

در صورت انجام این عمل در مراکز غیرمعتبر امکان وقوع عوارض مختلف زیادی وجود دارد. مانند : 

 • امکان استفاده از ابزار غیر استریل و در نتیجه افزایش رشد عفونت و پس زدن پیوند مو.
 • عدم ارزیابی درست از بانک مو و مناسب بودن پوست بیمار از لحاظ سلامتی جهت انجام کاشت مو

 

5/5 (2 نظر)

2 دیدگاه

 • کاشت مو فقط برای جلو سر هم انجام میدین ؟

  • سلام و عرض ادب، بله کاشت مو در قسمت جلو سر هم در کلینیک سینایار انجام می‌شود.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12