کاشت مو طبیعی

فهرست مطالب

کاشت مو طبیعی در اصفهان

کاشت مو عالی‌ترین و مؤثرترین راه‌حل برای کسانی که از طاسی و استفاده از داروهای شیمیایی و سنتی بدون تأثیر در مقابل ریزش موهایشان رنج می‌برند. در حقیقت به برداشتن موها از پشت سر و نقاطی که ریزش بسیار کمی دارند و پیوند آن‌ها به نقاطی که ریزش بسیار داشته‌اند کاشت مو ‌می‌گویند. بدن واکنشی به این انتقال نشان نمی‌دهد چون موهای پیوندی از بدن خود شخص است. 

درصد موفقیت بالا در صورت انجام عمل کاشت مو در مرکزی معتبر، امکان کاشت مو برای رنج سنی ۲۱ تا ۸۰ سال و داشتن موهای دائمی با امکان رشد از مزایایی است که هر شخصی را که نیاز به این راهکار دارد تشویق و مطمئن می‌سازد.

در ادامه شما را برای انجام بهترین کاشت مو اصفهان راهنمایی می کنیم.

کلینیک کاشت مو طبیعی در اصفهان

انتخاب کلینیک کاشت مو اصفهان

 اولین گام بعد از تصمیم‌گیری قطعی در مورد کاشت مو انتخاب مرکزی است که دارای کادری مجرب و محیطی مطلوب برای کاشت مو باشد. 

امروزه با توجه به شیوع بسیار بالای ریزش مو در جمعیت عمومی به دلیل ژنتیکی و هورمونی که طاسی با الگوی مردانه و زنانه نامیده می شود و همچنین پیشرفت چشمگیر علم پزشکی در خصوص عمل پیوند مو ، تمایل بیماران مبتلا به انجام این عمل بسیار زیاد است.  از این رو یافتن کلینیک با سابقه ی درخشان از بزرگترین دغدغه های متقاضیان در این خصوص می باشد.

شاخص‌های انتخاب یک مرکز کاشت مو معتبر عبارت است از: قیمت مناسب، کیفیت بالا، متخصصانی با دانش به روز و محیطی با مدرن‌ترین دستگاه‌های جهان.

کلینیک تخصصی پوست و موی سینایار ، به صورت حرفه ای در زمینه ی کاشت موی طبیعی و کاشت ابرو اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده و با استفاده از کادری مجرب در فضایی تخصصی با بهره گیری از دانش بهترین متخصص کاشت مو در اصفهان، زمینه را برای انجام هر چه بهتر عمل کاشت مو مهیا نموده است.

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان زیباجویان عزیز نیازمند تحقیق و بررسی می باشند تا نزد بهترین دکتر کاشت مو اصفهان عمل کاشت را انجام دهند. در این راستا کلینیک سینایار جهت تسهیل تصمیم گیری مراجعین عزیز ، اقدام به برگزاری جلسه مشاوره ی رایگان با پزشک نموده است.

 کلینیک کاشت مو اصفهان

روشهای کاشت مو

به طور کلی به دو روش ، برای بیماران کاشت مو ی طبیعی انجام می شود که با نام های FUT و FIT در منابع پزشکی نامگذاری شده اند.

روش FUT

در این روش پس از ارزیابی بانک موی پشت سر بیمار ، از محل مناسب نوار یا فلپ پوستی که حاوی بیشترین فولیکول مو باشد برداشت شده و محل برداشت بخیه می شود. واحدهای فولیکولی موجود در نوار توسط تکنسین های مجرب جداسازی شده و برای کاشت ، آماده می گردند.

پس از ۱۴ روز بخیه ها کشیده میشود که پس از بهبود محل زخم ، اسکار خطی در محل برداشت فلپ باقی می ماند.

روش FIT

این روش به نامهای FUE یا SUT یا میکروگرافت  نیز نامیده می شود.

در این روش پس از طراحی در بانک موی بیمار و مشخص نمودن مناسبترین محل ، با بی حسی موضعی محل برداشت را بی حس نموده و با استفاده از پانچهای ظریف اقدام به برداشت واحد های فولیکولی مناسب می شود.

واحدهای فوکلیکولی استخراج شده که اکثرا حاوی ۱ تا ۴ عدد تار مو می باشند مرتب سازی شده و جهت کاشت آماده می گردند.

اگر قصد لیزر موهای زائد صورت اصفهان را دارید با ما تماس بگیرید.

روشهای کاشت مو

مزایای کاشت موی طبیعی

کاشت موی طبیعی نسبت به سایر روشهای موجود برای جبران کمبود موهای از دست رفته مزایای بسیار زیادی دارد که به چند مورد از آنها اشاره می نماییم :

۱- ماندگاری طولانی:

در طاسی فرم مردانه، موهای از دست رفته به دلیل اثر هورمون مردانه (DHT) می باشد. موهای موجود در بانک مو (که معمولا از پشت سر فرد گرفته می شوند) فاقد هر نوع گیرنده برای این هورمون بوده و از ضخیم ترین ، مشکی ترین، مقاوم ترین و ماندگارترین موهای بدن فرد می باشد.

در نتیجه پس از کاشت، این موها دائمی بوده و مانند سایر روشها موقتی نمی باشند.

۲- صرفه جویی در هزینه :

در سایر روشهای موجود مانند دارودرمانی، اسکالپ، کلاه گیس و … با توجه به نیاز مجدد به هزینه برای حفظ ماندگاری اثر آنها، بیمار هر ساله هزینه های بسیار سنگین متحمل می گردد اما در کاشت موی طبیعی معمولا با یک مرتبه هزینه کردن نتیجه ی مطلوب حاصل میگردد.

۳- طبیعی بودن:

از آنجایی که اکثر متقاضیان انجام کاشت مصرانه خواهان طبیعی بودن نتیجه ی عمل و خط رویش مو هستند، هیچ روشی نمی تواند جایگزین کاشت موی طبیعی برای رسیدن به این هدف باشد.

۴- اعتماد به نفس  افزایش:

وجود موی طبیعی در چهره فرد باعث میگردد یکی از نواقص مهم در زیبایی چهره برطرف گردد و همین امر احساس جوانی و اعتماد به نفس بیشتر را به همراه خواهد داشت.

۵- کم بودن عوارض جانبی :

نسبت به بسیاری از روشهای موجود چون نیاز کمتری به استفاده از مواد شیمیایی می باشد در صورت انجام اصولی عمل پیوند ، عوارض جانبی کمتری متوجه بیمار خواهد بود.

۶- نیاز به مراقبت کم :

سایر روشها نیازمند مراقبت دائمی و ترمیم مداوم می باشد اما بعد از کاشت موی طبیعی ، موهای فرد مانند سایر موهای قبلی بوده و به جز توصیه های مراقبتی که به همگان برای حفظ سلامت موها انجام می شود نیاز به مراقبت خاصی نیست.

کاشت مو طبیعی در کلینیک سینایار

عوارض کاشت مو طبیعی در اصفهان

از آنجایی که کاشت موی طبیعی جزء اعمال جراحی محسوب می گردد احتمال بروز عوارض در حین و پس از عمل وجود دارد اما با توجه به شرح حال و معاینه دقیقی که در کلینیک سینایار در جلسه مشاوره توسط پزشک انجام می گردد و همچنین همکاری کادر ورزیده و با تجربه و نظارت پزشک ، احتمال بروز این عوارض بسیار کاهش می یابد.

در صورت انجام این عمل در مراکز غیرمعتبر امکان وقوع عوارض مختلف زیادی وجود دارد که به چندمورد از آن ها اشاره می گردد:

 • امکان استفاده از ابزار غیر استریل و در نتیجه افزایش رشد عفونت و پس زدن پیوند مو.
 • عدم توانایی معاینه و شناخت بیماری هایی که در آن ها انجام کاشت ممنوع می باشد.
 • عدم ارزیابی درست از بانک مو و مناسب بودن پوست بیمار از لحاظ سلامتی جهت انجام کاشت مو.

چه کسانی می توانند کاشت مو انجام دهند؟

 • مردان مبتلا به ریزش موی ژنتیکی و هورمونی که در اصطلاح به آن طاسی با الگوی مردانه گفته می شود.
 • زنان مبتلا به کم پشتی و ریزش مو در خط رویش مو و همچنین قسمت مرکزی سر که به دلایل هورمونی و ژنتیکی بوده و در اصطلاح به طاسی با الگوی زنانه معروف می باشد.
 • ریزش موی ناشی از ضربه و باقی ماندن جای زخم که به دنبال تصادف ، بریدگی و… اتفاق افتاده است(اسکار ناشی از تروما )
 • ریزش مو در محل سوختگی
 • کم پشتی ریش و سبیل
 • ریزش کامل یا منطقه ای ابروها

کاشت ریش اصفهان

هزینه کاشت در کلینیک کاشت مو طبیعی در اصفهان

 هزینه عمل کاشت مو وابسته به عوامل متعددی همچون ناحیه مورد درمان، مقدار طاسی و تعداد جلسات درمانی بسیار متغیر است. در صورت تماس با کلینیک کاشت مو سینایار و مشاوره با متخصصان در بهترین کلینیک پوست اصفهان می‌توانید از تقریب هزینه‌های کاشت مو، بهترین و مناسبت‌ترین روش کاشت مو و اعتبار کلینیک اطمینان حاصل نمایید.

هزینه ی انجام عمل کاشت مو در کلینیک سینایار به عوامل متعددی از جمله وسعت طاسی ، تکنیک جراحی ، تعداد روز عمل ، محل برداشت یا به اصطلاح بانک مو و … بستگی دارد.

در طاسی وسیع نیازی به انجام کاشت مو به هر دو روش اف یو تی (برداشت فلپ) و اف آی تی (برداشت تار به تار) می باشد و به دلیل ترکیبی بودن روش هزینه افزایش می یابد..

برای آگاهی از قیمت ها و انجام مشاوره رایگان عزیزان می توانند با شماره همراه 09109105494 تماس حاصل فرمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت کاشت مو در اصفهان روی این لینک، کلیک کند.

قضاوت در مورد اینکه کلینیک سینایار بهترین کلینیک کاشت مو اصفهان هست یا نه را به شما مراجعین محترم محول می نماییم.

روند کاشت مو طبیعی در کلینیک سینایار

 1.   پس از انجام معاینه و مشاوره ، در صورت قطعی شدن انجام کاشت مو ، تاریخ عمل مشخص گردیده وآزمایشات و داروهای مورد نیاز قبل از عمل برای متقاضی تجویز می شود. در فاصله ی زمانی باقی مانده تا روز عمل مراقبتها و توصیه های لازم به وی ارائه شده و در صبح روز عمل پس از صرف صبحانه در کلینیک حضور می یابد.
 2. پس از پر نمودن فرمهای لازم به سمت اتاق عمل هدایت می شوند و بعد از تراشیدن موها خط رویش و محل برداشت طراحی می گردد.
 3. بعد از بی حس نمودن، برداشت از ناحیه ی بانک مو آغاز می گردد. گرافتهای خارج شده آماده سازی میگردند.
 4. بعد از برداشت، با انجام بی حسی موضعی مرحله ی اسلیت زدن یا ایجاد شکاف های کوچک برای کاشت موها انجام می شود
 5. پس از استراحت و میل ناهار، کاشت گرافتهای آماده شده مو آغاز می گردد.

این مراحل بسته به وسعت ریزش و میزان گرافت برداشتی از صبح تا بعد از ظهر یا شب به طول می انجامد.

پس از اتمام کار پانسمان انجام می گردد و در صورت مساعد بودن حال عمومی ، با دستور دارویی و توصیه های بعد از عمل کاشت مو متقاضی مرخص می گردد.

فرد روز بعد از کاشت مو جهت تعویض پانسمان باید مراجعه نمایند تا زخم بازدید و پانسمان برداشته شود.بعد از برداشتن پانسمان نیازی به پانسمان مجدد نیست ولی تا  3الی 4 روز برای جذب ترشحات زخم پشت سر پانسمان انجام میگردد که در روزهای بعد می تواند در منزل پانسمان را تعویض کند.

کلینیک سینایار با کادری متخصص و مجرب خدمات تزریق چربی اصفهان را نیز ارائه میدهد. 

سوالات متداول

موهای موجود در بانک مو فاقد گیرنده برای این هورمون ریزش مو هستند و از ضخیم ترین، مقاوم ترین و ماندگارترین موهای بدن فرد است. در نتیجه پس از کاشت، این موها دائمی بوده و مانند سایر روشها موقتی نمی باشند.

در صورت انجام این عمل در مراکز غیرمعتبر امکان وقوع عوارض مختلف زیادی وجود دارد. مانند : 

 • امکان استفاده از ابزار غیر استریل و در نتیجه افزایش رشد عفونت و پس زدن پیوند مو.
 • عدم ارزیابی درست از بانک مو و مناسب بودن پوست بیمار از لحاظ سلامتی جهت انجام کاشت مو

 

5/5 (2 نظر)

1 دیدگاه

 • کاشت مو فقط برای جلو سر هم انجام میدین ؟

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سینایار
مشاهده جدیدترین ویدیوهای آموزشی در مورد زیبایی، محافظت از پوست و مو و نمونه کارها
مشاوره آنلاین رایگان
دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت ابرو و مو، تزریق ژل و چربی، جراحی پلک و لیزر موهای زائد

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
پنج‌شنبه: 10 الی 17