لیزر بیکینی : وجود موهای زائد ناحیه ی تناسلی و واژن باعث ایجاد حس ناخوشایند و عدم اعتماد بنفس در افراد می شود که رفع موهای زائد با روش های قدیمی از جمله استفاده از تیغ، ژیلت، اپیلاسیون و موم باعث بروز مشکلات زیادی مانند ایجاد جوش های زیرپوستی، برگشتن مو در زیر پوست، ایجاد زخم و خراشیدگی در این ناحیه ی حساس می شود‌.

از روش های جدید رفع موهای زائد و ناخواسته لیزر بیکینی است که می توان موهای زائد را در این  مناطق خاص به راحتی و با صرف وقت و هزینه ی کمتری برای طولانی مدت از بین برد.

لیزر بیکینی اصفهان

عوارض لیزر بیکینی

 اگر لیزر ناحیه ی اندام تناسلی در مراکز معتبر و توسط تکنسین های با تجربه انجام نگیرد به علت حساس بودن این ناحیه  ممکن است مشکلات زیادی ایجاد کند :

 1. ایجاد سوختگی و تاول
 2. التهاب و قرمزی
 3. سوزش و خارش
 4. تغییر رنگ پوست
 5. درد لیزر موهای زائد

البته تمامی این مشکلات به سرعت و با رعایت موارد لازم برطرف خواهد شد.

مراقبت های قبل از لیزر ناحیه تناسلی

قبل از انجام لیزر موهای زائد برای گرفتن نتیجه ی بهتر و سریع تر توصیه می شود موارد زیر رعایت شود:

 1. 24 ساعت قبل از انجام لیزر موهای زائد بیکینی افراد ناحیه ی بیکینی و خط بیکینی را به طور کامل شیو کنند
 2. قبل از مراجعه به مرکز لیزر افراد دوش بگیرند و یا ناحیه ی تناسلی را با آب وشوینده به طور کامل شست و شو دهند.
 3. در صورت حساس بودن از پمادهای بی حسی استفاده کنند و قبل از شروع لیزر به طور کامل شست و شو دهند.
 4. قبل از شروع لیزر از یکبار مصرف بودن و یا شخصی بودن سری های دستگاه لیزر مطمئن شوند.
 5. حتما زیر انداز شخصی به همراه داشته باشند و یا زیرانداز یکبار مصرف از تکنسین درخواست کنند.

لیزر بیکینی چقدر طول می کشد؟

مراقبت های بعد از لیزر بیکینی

بعد از انجام لیزر ناحیه تناسلی برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی از انجام لیزر موهای زائد توصیه می شود افراد موارد زیر را رعایت کنند:

 1. از گرفتن دوش آب گرم خودداری کنند.
 2. پوشیدن لباس زیر تنگ ممنوع می باشد.
 3. از رفتن به استخر،سونا و جکوزی پرهیز نمایند.

قیمت لیزر بیکینی در اصفهان

هزینه ی لیزر موهای زائد بیکینی به عواملی همچون تراکم و جنس موها، تیره بودن رنگ پوست و وسعت ناحیه بیکینی بستگی دارد. هرچه تراکم و ضخامت موها بیشتر باشد تعداد جلسات بیشتری برای رفع موهای زائد نیاز می باشد بنابراین هزینه لیزر واژن و ناحیه ی تناسلی بیشتر می شود.

ضخامت موها یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه لیزر بیکینی می باشد زیرا هرچه موها ضخیم تر باشد جوابدهی لیزر سریع تر می شود و هرچه موهای ناحیه ی بیکینی و خط بیکینی نازک تر باشد روند لیزر کندتر و به تعداد جلسات بیشتری نیاز می باشد بنابراین هزینه ی لیزر بیشتر می شود.

از دیگر عامل موثر بر هزینه ها وسعت ناحیه ی بیکینی و خط بیکینی می باشد زیرا تعداد شات ها متغییر می باشد و همین عامل بر قیمت لیزر  نیز اثر می گذارد.

برای اطلاع از دیگر قیمت دیگر خدمات کلینیک سینایار مانند تزریق چربی اصفهان، تزریق ژل اصفهان و … با مشاوران ما تماس بگیرید.

لیزر بیکینی چند جلسه است

روند لیزر موهای زائد بیکینی در کلینیک سینایار

لیزر ناحیه بیکینی و خط بیکینی یک راهکار عالی برای کسانی است که از شیو و اصلاح کردن خسته شده‌اند. جوش‌های بعد از اپیلاسیون، موهای زیر پوستی و تحریک شدن پوست بدون شک از تجربه های ناخوشایند بعد ازاصلاح با تیغ هستند، اما لیزر موهای زائد به متقاضیان  کمک می‌کند تا برای همیشه روش های قدیمی استفاده از ژیلت و  اپیلاسیون را کنار بگذارند.

در کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد سینایار تکنسین ها  قبل از انجام لیزر بیکینی اصفهان مشاوره رایگان در اختیار مراجعین قرار می دهند.سپس زیرانداز یکبار مصرف مخصوص به هرشخص روی تخت کشیده می شود و بعد از تعویض سری های یکبار مصرف و تنظیم درجه دستگاه الکساندرایت دکا مطابق با ضخامت و رنگ موها و پوست  لیزر موهای زائد بیکینی انجام می شود.بعد از انجام تاریخ بعدی جلسه ی لیزر به مراجعین اطلاع داده می شود.

لیزر بیکینی چند جلسه است ؟

باید به این موضوع توجه داشت که در هرجلسه لیزر موهای زائد ناحیه ی تناسلی، حدود 20درصد از فولیکول‌های مو در مرحله ی رشد قرار دارند، بنابراین برای اطمینان از این که تمام فولیکول‌ها از بین رفته اندو دیگر هیچ مویی رشد نخواهد کرد لازم است یک دوره چند جلسه‌ای درمان طی شود.

اکثر مردم به یک دوره 8تا 12 جلسه‌ای درمان نیاز دارند و جلسات لیزر را هرچندماه یکبار تکرار کنند که پس از آن رشد موها به طور چشمگیری کاهش یافته و پوست نرم و روشن تر خواهد شد.

فواید لیزر ناحیه تناسلی بانوان چیست ؟

فواید لیزر بیکینی 
کاهش رشد مو به صورت دائمی90 درصد موها کاهش می یابد و بسیار ظریف تر از قبل خواهند بود
نداشتن موهای زیر پوستیکاهش تراشیدن مو جوش و موهای زیر پوستی را کاهش می دهد
صرفه جویی در پول و زماننیازی به هزینه برای شیو کردن مو نمی باشد
بهبود رنگ و بافت پوستحذف اپیلاسیون و شیو مو باعث بهبود رنگ پوست می شود
 • رشد مو را به طور دائم کاهش می دهد – ما حداقل 8 جلسه را توصیه می کنیم. اگر تعداد درمان های توصیه شده برای نوع مو و پوست خود را داشته باشید، تا 90 درصد کاهش مو را مشاهده خواهید کرد. هر مویی که دوباره رشد کند بسیار ظریف‌تر خواهد بود و کمتر رشد می‌کند، که به معنای صاف‌تر شدن پوست برای مدت طولانی‌تری است.
 • موهای زیرپوستی وجود ندارد – نیازی به اصلاح مکرر نخواهید داشت، جوش یا رشد مو داخل پوست را به حداقل می رساند، و اپیلاسیون کمتر باعث کاهش رشد موها می شود.
 • صرفه جویی در پول و زمان – یک خانم هزینه زیادی را برای شیو کردن موها در هشت هفته هزینه می کند، بنابراین لیزر ناحیه تناسلی یا روش بصرفه برای حذف موهای زائد است.
 • بهبود رنگ و بافت پوست – تراشیدن مکرر یا اپیلاسیون یک ناحیه می تواند باعث ایجاد رنگدانه و ناهمواری پوست شود. لیزر موهای زائد خطر آن را کاهش می دهد.

 

5/5 (2 نظر)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12