کاشت ابرو طبیعی

فهرست مطالب

کاشت ابرو روشی مناسب برای خانم‌ها و آقایانی است که دارای ابروهای کم‌پشت هستند یا دچار ریزش ابرو شده‌اند. انجام کاشت ابروی طبیعی نسبت به روش‌هایی مانند تاتو، هاشور، فیبروز و میکروبلیدینگ روشی دائمی، مقرون به‌صرفه و بدون عارضه است.

عمل کاشت ابرو با استفاده از بی‌حسی موضعی و با برداشتن مو از پشت سر و پیوند آن به ابروها انجام می‌شود و در طول فرآیند عمل، فرد هیچ‌ دردی احساس نمی‌کند. با توجه به این که کاشت ابرو یک عمل زیبایی است و تأثیر زیادی در چهره فرد دارد، باید این عمل توسط پزشک متخصص کاشت ابرو انجام شود که مهارت و تجربه پزشک در نتیجه نهایی کاشت ابرو بسیار مهم است.

کاشت ابرو

اگر شما متقاضی انجام عمل کاشت ابرو هستید، تراکم و خواب طبیعی ابروها در عمل کاشت ابرو بسیار حائز اهمیت است از این رو باید حتما قبل از عمل در مورد انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو تحقیق و بررسی کنید تا از کیفیت کار پزشک مطمئن شوید.

کلینیک زیبایی سینایار با بهره‌گیری از تیم پزشکی باتجربه و تکنسین‌های مجرب با استفاده از بهترین تکنیک کاشت ابرو (روش FUT) و تجهیزات به روز، تا به امروز بیش از هزار عمل موفق در زمینه کاشت ابرو داشته است.

دیگر خدمات کلینیک سینایار: جراحی پلک اصفهان

خدمات کاشت ابرو طبیعی در اصفهان

اصفهان از دیرباز شهر هنر و صنایع دستی نامیده شده و همینطور در پیشرفت علم بسیار پیشگام بوده است. بنابراین تلفیق علم و هنر مردم اصفهان باعث ایجاد نوآوری در زمینه ی انجام بهترین کاشت ابرو اصفهان شده است. پیوند طبیعی موی ابرو از عمل های بسیار حساس و ظریف می باشد که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد و با سایر عمل های زیبایی تفاوت بسیاری دارد از این رو با توجه به سابقه ی علمی و هنری اصفهان  کاشت ابرو طبیعی از خدمات زیبایی با سابقه طولانی در اصفهان می باشد که به سرعت به پیشرفت رسید‌ و روز به روز هم بر وسعت و پیشرفت آن افزوده می شود.در ابتدای شروع این عمل زیبایی نواقص بسیاری در حین عمل و بعد از نتیجه ی کار وجود داشت که به مرور و با گذشت زمان بسیاری از این نواقص برطرف شده است و نتایج بسیار موفقیت آمیزی در زمینه ی پیوند طبیعی موی ابرو نسبت به گذشته شاهد هستیم.

از جمله خدمات کاشت ابرو طبیعی اصفهان می توان به مراکزی اشاره کرد که پزشک هایی  بصورت تخصصی در زمینه ی پیوند طبیعی موی ابرو فعالیت دارند وجود دارد که بصورت رایگان و تخصصی مشاوره هایی در این زمینه به متقاضیان کاشت ابرو و کاشت مو اصفهان ارائه می دهند و در روز عمل تجهیزات و اتاق عمل با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعین قرار می دهند تا نتایج مطلوب و مورد رضایت برای مراجعین حاصل شود.

دیگر خدمات کلینیک سینایار: تزریق بوتاکس اصفهان

روش های کاشت ابرو

برای کاشت ابرو طبیعی اصفهان به طور کلی ۲ روش وجود دارد:

  • برداشت نوار از پشت سر
  • برداشت تار به تار از پشت سر

  دلایل زیادی برای برتری روش برداشت نوار نسبت به روش تار به تار وجود دارد که به توضیح آن می پردازیم:

برداشت نوار از پشت سر

در روش برداشت نوار اختیار زیادی در انتخاب گرافت های مو از لحاظ ضخامت ،ریشه ی بلند و قوی  داریم زیرا در این روش  گرافت ها از پوست سر جدا شده و نوع با کیفیت و بی کیفیت آن برای آماده سازی  به راحتی قابل تشخیص است و همینطور گرافت ها را می توان ترمیم کرد و تراکم بیشتری ایجاد کرد و روی خواب بهتر ابرو مانوور بیشتری داد.

برداشت تار به تار از پشت سر

اما در روش تار به تار اختیاری در انتخاب گرفت های با کیفیت نداریم زیرا برداشت مو بصورت لاینی و تک تک می باشد و تکنسین ناچار به استفاده از گرافت ها با کیفیت پایین است زیرا بافت های اضافی گرافت ها گرفته نمی‌شوند و ضخامت بیشتری دارند بنابر این از لحاظ تراکم ضعیف تر هستند و خواب کمتری دارند‌.

 عوارض احتمالی کاشت ابرو

بعد از کاشت ابرو به طور کلی  دو نوع عارضه وجود دارد :

عارضه ی کوتاه مدت :

ورم ناحیه ی کاشت ،کبودی ناحیه ی کاشت و درد ناحیه ی کاشت که موقتی هستند و بعد از مدتی رفع می شوند ولی بعضی عارضه ها مثل جوش ناحیه ی کاشت که نیاز به مداخله ی پزشک برای دارودرمانی موضعی یا خوراکی دارند .

عارضه ی بلند مدت :

عوارض بلند مدت بعد از کاشت ابرو عوارض حاد و جدی را شامل نمی شود و بیشتر به تراکم نهائی و خواب ابرو ها بر می‌گردد. به عنوان مثال هرچه آسیب ناشی از تتو بیشتر باشد خون رسانی کمتری انجام می شود و احتمال اینکه گرافت های کمتری پیوند بخورد و نیاز به ترمیم داشته باشد بسیار زیاد است .

نکته ی دیگر در رابطه با خواب این است که خواب ابرو ۷۰ درصد به تکنیک کاشت ابرو و ۳۰ درصد به جنس موها مربوط می شود زیرا موهای فر و ضخیم خواب کمتری دارند که در مقابل نوع تکنیک از اهمیت کمتری برخوردار می باشند که در صورت انتخاب صحیح پزشک و تیم کاشت ابرو این مشکلات کمتر بوجود می آید. در نهایت اینکه عمل کاشت ابرو طبیعی اصفهان عملی با عوارض کمی  همراه می باشد.


کلینیک سینایار بهترین مرکز لیزر موهای زائد صورت اصفهان


 هزینه کاشت ابرو اصفهان

هزینه کاشت ابرو اصفهان به چندعامل بستگی دارد:

حاذق بودن پزشک :

هرچقدر پزشک حاذق تر و با تجربه تر باشد دستمزد بالاتری خواهد گرفت اما باید در این زمینه تحقیق زیادی کرد زیرا همیشه هم دستمزد بالا دلیل بر با تجربه بودن پزشک نیست..

کیفیت تجهیزات و مواد مصرفی :

هرچقدر تجهیزات و مواد مصرفی کیفیت بالاتری داشته باشند بر روی قیمت نهایی کاشت ابرو اثر خواهد گذاشت.

هزینه کاشت ابرو بسیار متغیر است و به کیفیت کار پزشک و نوع تجهیزات مصرفی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق کاشت ابرو می‌توانید با مشاوران کلینیک پوست اصفهان تماس بگیرید.

روند کاشت ابرو در کلینیک سینایار

روند کاشت ابروی طبیعی در کلینیک  کاشت ابرو سینایار به این صورت می باشد که ابتدا بصورت اینترنتی یا  حضوری و رایگان مشاوره ی تخصصی توسط پزشک به متقاضیان کاشت ابرو ارائه می شود که در این مشاوره ی حضوری تمامی خواسته های مراجعین مطرح می شود و آنچه که برای فرد قابل اجرا باشد بطور کامل توضیح داده می شود .

بعد از مرحله ی مشاوره آزمایشات لازم برای عمل کاشت ابرو طبیعی تعیین می شود که بعد از مساعد بودن نتایج  آزمایشات تاریخ عمل مشخص می شود.

در روز عمل طراحی مدل ابرو توسط تیم کاشت طبق سلیقه ی مراجع و صلاحدید تیم کاشت با در نظر گرفتن تمامی جوانب انجام می شود. برخی افراد ترجیح می دهند مدل کاشت ابروی دخترانه داشته باشند و برخی دیگر هم مدل های فانتزی را می پسندند. بعد از آن برداشت نوار از پشت سر انجام می شود و بعد از جداسازی گرافت ها از نوار برداشت شده با نیدل هلی بسیار ظریف کاشت ابرو شروع می شود.

عمل کاشت ابرو تقریبا بین ۶تا ۸ ساعت زمان لازم دارد که بعد از آن پانسمان ناحیه ی برداشت صورت می گیرد.

حدودا ۲هفته بعد از کاشت ابرو شخص برای کشیدن بخیه ها باید به کلینیک سینایار، یکی از بهترین مراکز کاشت ابرو در اصفهان مراجعه کند و  تقریبا تا ۳الی ۴ماه لازم است که محل کاشت بررسی شود تا در صورت نیاز  ۱ سال بعد از کاشت عمل ترمیم انجام بگیرد.

0/5 (0 نظر)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سینایار
مشاهده جدیدترین ویدیوهای آموزشی در مورد زیبایی، محافظت از پوست و مو و نمونه کارها
مشاوره آنلاین رایگان
دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت ابرو و مو، تزریق ژل و چربی، جراحی پلک و لیزر موهای زائد

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
پنج‌شنبه: 10 الی 17