کاشت ابرو در اصفهان | بهترین کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از جراحی‌های زیبایی برای افرادی است که دچار ریزش ابرو شده‌اند یا در اثر سانحه یا تصادف دچار شکستگی در ابرو شده‌اند. با توجه به این که ابروها نقش به سزایی در زیبایی چهره دارند، عمل کاشت ابرو طبیعی باید توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام شود.

اگر به دنبال یک کلینیک معتبر کاشت ابرو در اصفهان هستید که عمل پیوند ابرو را توسط پزشک متخصص انجام دهید تا انتهای این مطلب با همراه باشید تا با بهترین کلینیک کاشت ابرو اصفهان آشنا شوید.

کاشت ابرو در اصفهان

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو روشی مناسب برای خانم‌ها و آقایانی است که دارای ابروهای کم‌پشت هستند یا دچار ریزش ابرو شده‌اند. انجام کاشت ابروی طبیعی نسبت به روش‌هایی مانند تاتو، هاشور، فیبروز و میکروبلیدینگ روشی دائمی، مقرون به‌صرفه و بدون عارضه است.

عمل کاشت ابرو با استفاده از بی‌حسی موضعی و با برداشتن مو از پشت سر و پیوند آن به ابروها انجام می‌شود و در طول فرآیند عمل، فرد هیچ‌ دردی احساس نمی‌کند. با توجه به این که کاشت ابرو یک عمل زیبایی است و تأثیر زیادی در چهره فرد دارد، باید این عمل توسط پزشک متخصص کاشت ابرو انجام شود که مهارت و تجربه پزشک در نتیجه نهایی کاشت ابرو بسیار مهم است.

اگر شما متقاضی انجام عمل کاشت ابرو هستید، تراکم و خواب طبیعی ابروها در عمل کاشت ابرو بسیار حائز اهمیت است از این رو باید حتما قبل از عمل در مورد انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در اصفهان، تحقیق و بررسی کنید تا از کیفیت کار پزشک مطمئن شوید.

کلینیک زیبایی سینایار با بهره‌گیری از تیم پزشکی باتجربه و تکنسین‌های مجرب با استفاده از بهترین تکنیک کاشت ابرو با روش FUT و تجهیزات به روز تا به امروز بیش از هزار عمل موفق در زمینه کاشت ابرو داشته است.

بهترین مرکز کاشت ابرو در اصفهان

اصفهان از دیرباز شهر هنر و صنایع‌دستی نامیده شده و همین‌طور در پیشرفت علم بسیار پیشگام بوده است؛ بنابراین تلفیق علم و هنر مردم اصفهان باعث ایجاد نوآوری در زمینه‌ی انجام بهترین کاشت ابرو اصفهان شده است.

پیوند طبیعی موی ابرو از عمل‌های بسیار حساس و ظریف می‌باشد که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد و با سایر عمل‌های زیبایی تفاوت بسیاری دارد از این رو با توجه به سابقه‌ی علمی و تجربی پزشکان اصفهانی،  کاشت ابرو طبیعی از خدمات زیبایی با سابقه طولانی در اصفهان می‌باشد که به سرعت به پیشرفت رسید‌ و روز به روز هم بر وسعت و پیشرفت آن افزوده می‌شود. در ابتدای شروع این عمل زیبایی نواقص بسیاری در حین عمل و بعد از نتیجه‌ی کار وجود داشت که به مرور و با گذشت زمان بسیاری از این نواقص برطرف شده است و نتایج بسیار موفقیت‌آمیزی در زمینه‌ی پیوند طبیعی موی ابرو نسبت به گذشته شاهد هستیم.

از جمله خدمات کاشت ابرو طبیعی اصفهان می‌توان به مراکزی اشاره کرد که پزشک‌هایی  به‌صورت تخصصی در زمینه‌ی پیوند طبیعی موی ابرو فعالیت دارند، وجود دارد که به‌صورت رایگان و تخصصی مشاوره‌هایی در این زمینه به متقاضیان کاشت ابرو در اصفهان، ارائه می‌دهند و در روز عمل تجهیزات و اتاق عمل با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعین قرار می‌دهند تا نتایج مطلوب و مورد رضایت برای مراجعین حاصل شود.

بهترین دکتر کاشت ابرو در اصفهان نی نی سایت

بهترین دکتر کاشت ابرو در اصفهان

با توجه به این که ابرو عضو مهم و تأثیرگذاری در صورت هر فرد است انجام عمل کاشت ابرو به دقت و ظرافت بسیار بالایی احتیاج دارد و دریافت نتیجه مورد قبول و متناسب با چهره هر فرد به مهارت و تجربه پزشک کاشت ابرو بستگی دارد.

کاشت ابرو در کلینیک سینایار توسط دکتر پارسا نوایی انجام می‌شود که به صورت تخصصی در حوزه کاشت مو و ابرو فعالیت دارند و بیش از هزار مورد کاشت ابرو موفق برای مراجعه‌کنندگان از شهرها و کشورهای مختلف انجام داده‌اند.

اگر در جستجوی بهترین پزشک کاشت ابرو در اصفهان هستید با خیال راحت می‌توانید به کلینیک سینایار مراجعه نمایید و عمل پیوند ابرو را توسط دکتر نوایی و تیم باتجربه‌شان انجام دهید.

دکتر پارسا نوایی عضو انجمن تخصصی کاشت مو و ابرو هستند و با جدیدترین متدهای کاشت ابرو آشنایی دارند و همواره متناسب با چهره و نیاز هر فرد، کاشت ابرو را به صورت تراکم بالا با خواب طبیعی انجام می‌دهند و افراد دچار هیچ‌گونه عارضه جدی بعد از کاشت ابرو نخواهند شد.

 

انواع روش‌های کاشت ابرو

برای پیوند ابرو طبیعی در اصفهان به طور کلی ۲ روش وجود دارد:

  • برداشت نوار از پشت سر
  • برداشت تار به تار از پشت سر

دلایل زیادی برای برتری روش برداشت نوار نسبت به روش تار به تار وجود دارد که در ادامه به توضیح آن پرداخته‌ایم و در جدول زیر به صورت مختصر به مقایسه این دو روش پرداخته شده است.

مقایسه‌ی انواع تکنیک‌های پیوند ابرو
کاشت ابرو به روش تار به تار (FIT)کاشت ابرو به روش برداشت نوار (FUT)
بدون نیاز به بخیهنیاز به بخیه دارد
دارای تراکم پاییندارای تراکم بالا
ابروهای پیوند شده دارای خواب طبیعی کمتری هستند.ابروهای کاشته شده دارای خواب طبیعی بیشتری هستند.
بدون نیاز به بیهوشینیاز به بیهوشی ندارد

پیوند ابرو به روش برداشت نوار از پشت سر

در روش برداشت نوار اختیار زیادی در انتخاب گرافت‌های مو از لحاظ ضخامت، ریشه‌ی بلند و قوی داریم زیرا در این روش گرافت‌ها از پوست سر جدا شده و نوع با کیفیت و بی‌کیفیت آن برای آماده‌سازی  به راحتی قابل تشخیص است و همین‌طور گرافت‌ها را می‌توان ترمیم کرد و تراکم بیشتری ایجاد کرد و روی خواب بهتر ابرو مانور بیشتری داد.

کاشت ابرو به روش برداشت تار به تار از پشت سر

اما در روش تار به تار اختیاری در انتخاب گرافت‌های با کیفیت نداریم زیرا برداشت مو به‌صورت لاینی و تک‌تک می‌باشد و تکنسین ناچار به استفاده از گرافت‌ها با کیفیت پایین است زیرا بافت‌های اضافی گرافت‌ها گرفته نمی‌شوند و ضخامت بیشتری دارند بنابراین از لحاظ تراکم ضعیف‌تر هستند و خواب کمتری دارند‌.

کاشت ابرو اصفهان نی نی سایت

 عوارض کاشت ابرو

همانند هر عمل زیبایی بعد از انجام پیوند ابرو فرد دچار یکسری عوارض خواهد شد که کاملا طبیعی است و به مرور زمان و پس از طی شدن دوران نقاهت کاشت ابرو به طور کامل از بین می‌رود و جای هیچگونه نگرانی وجود ندادرد.

فقط در صورتی که فرد قبل از انجام عمل در انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص و با تجربه تحقیق و بررسی انجام نداشته باشد و صرفا به خاطر هزینه‌ی ارزان‌تر به مراکز نامعتبر و غیرمجار مراجعه کند، دچار عوارض جدی پس از کاشت ابرو خواهد شد. بعد از کاشت ابرو به طور کلی دو نوع عارضه وجود دارد که در ادامه به طور کامل به توضیح آن‌ها پرداخته شده است.

عوارض کوتاه‌مدت کاشت ابرو

ورم ناحیه‌ی کاشت، کبودی ناحیه‌ی کاشت و درد ناحیه‌ی کاشت که موقتی هستند و بعد از مدتی رفع می‌شوند ولی بعضی عارضه‌ها مثل جوش ناحیه‌ی کاشت که نیاز به مداخله‌ی پزشک برای دارودرمانی موضعی یا خوراکی دارند.

عوارض بلند مدت کاشت ابرو

عوارض بلند مدت بعد از کاشت ابرو، عوارض حاد و جدی را شامل نمی‌شود و بیشتر به تراکم نهائی و خواب ابروها برمی‌گردد. به عنوان مثال هرچه آسیب ناشی از تتو بیشتر باشد خون‌رسانی کمتری انجام می‌شود و احتمال اینکه گرافت‌های کمتری پیوند بخورد و نیاز به ترمیم داشته باشد بسیار زیاد است.

نکته‌ی دیگر در رابطه با خواب این است که خواب ابرو ۷۰ درصد به تکنیک کاشت ابرو و ۳۰ درصد به جنس موها مربوط می‌شود زیرا موهای فر و ضخیم خواب کمتری دارند که در مقابل نوع تکنیک از اهمیت کمتری برخوردار می‌باشند که در صورت انتخاب صحیح پزشک و تیم کاشت ابرو این مشکلات کمتر به وجود می‌آید. در نهایت اینکه عمل کاشت ابرو طبیعی اصفهان عملی با عوارض کمی  همراه می‌باشد.

کلینیک کاشت ابرو در اصفهان دکتر نوایی

 هزینه کاشت ابرو اصفهان

قیمت کاشت ابرو در اصفهان در کلینیک‌های مختلف بسیار متفاوت است و عوامل بسیاری در هزینه کاشت کاشت ابرو تأثیرگذار هستند که به طور دقیق نمی‌توان قیمت آن را تعیین نمود و قیمت نهایی کاشت ابرو برای هر فرد در روز جلسه مشاوره مشخص خواهد شد.

برخی از عوامل که در تعیین هزینه تقریبی کاشت ابرو موثر هستند، عبارتند از:

  • حاذق بودن پزشک: هرچقدر پزشک حاذق‌تر و با تجربه تر باشد دستمزد بالاتری خواهد گرفت اما باید در این زمینه تحقیق زیادی کرد زیرا همیشه هم دستمزد بالا دلیل بر با تجربه بودن پزشک نیست.
  • کیفیت تجهیزات و مواد مصرفی: هرچقدر تجهیزات و مواد مصرفی کیفیت بالاتری داشته باشند بر روی قیمت نهایی کاشت ابرو اثر خواهد گذاشت.

 

بهترین کلینیک کاشت ابرو در اصفهان

روند کاشت ابروی طبیعی در کلینیک  کاشت ابرو سینایار به این صورت می‌باشد که ابتدا به صورت اینترنتی یا  حضوری و رایگان مشاوره ی تخصصی توسط پزشک به متقاضیان کاشت ابرو ارائه می شود که در این مشاوره‌ی حضوری تمامی خواسته های مراجعین مطرح می شود و آنچه که برای فرد قابل اجرا باشد بطور کامل توضیح داده می شود .

بعد از مرحله‌ی مشاوره آزمایشات لازم برای عمل کاشت ابرو طبیعی تعیین می‌شود که بعد از مساعد بودن نتایج آزمایشات تاریخ عمل مشخص می‌شود.

در روز عمل طراحی مدل ابرو توسط تیم کاشت طبق سلیقه‌ی مراجعه‌کننده و صلاحدید تیم کاشت با در نظر گرفتن تمامی جوانب انجام می شود. برخی افراد ترجیح می‌دهند مدل کاشت ابروی دخترانه داشته باشند و برخی دیگر هم مدل های فانتزی را می‌پسندند.

بعد از آن برداشت نوار از پشت سر انجام می‌شود و بعد از جداسازی گرافت‌ها از نوار برداشت شده با نیدل‌های بسیار ظریف کاشت ابرو شروع می‌شود.

عمل کاشت ابرو تقریبا بین ۶تا ۸ ساعت زمان لازم دارد که بعد از آن پانسمان ناحیه‌ی برداشت صورت می گیرد.

حدودا ۲هفته بعد از کاشت ابرو شخص برای کشیدن بخیه ها باید به کلینیک سینایار، یکی از بهترین مراکز کاشت ابرو در اصفهان مراجعه کند و  تقریبا تا ۳الی ۴ماه لازم است که محل کاشت بررسی شود تا در صورت نیاز  ۱ سال بعد از کاشت عمل ترمیم انجام بگیرد.

آموزش کاشت ابرو در اصفهان

کاشت ابرو با خواب طبیعی

خواب ابروها بعد از کاشت ابرو یکی از دغدغه‌های مهم برای فردی است که این عمل زیبایی را انجام داده است و به طور کلی می‌توان گفت: کاشت ابرو با خواب طبیعی به مهارت و تخصص پزشک بستگی دارد و اگر این عمل را در مراکز نامعتبر انجام دهید دچار عارضه سیخ شدن ابرو بعد از کاشت خواهید شد.

یکی از عوامل مهم دیگر که در داشتن ابروهای کاشته شده با خواب طبیعی تأثیرگذار است جنس مو و ضخامت موهای هر فرد است. موها هرچه ظریف‌تر باشند از لحاظ خواب بهتر ولی از لحاظ تراکم نتیجه کمتری را ایجاد می‌نمایند و بلعکس هرچه موهای ضخیم‌تر باشند از لحاظ تراکم نتایج متراکم‌تر اما از لحاظ خواب حالت برآمده و زمخت بیشتری را ایجاد می‌نمایند.

بر این اساس باید گفت: شاید موهای با ضخامت متوسط هم نتایج قابل قبولی از لحاظ خواب ابرو و هم از لحاظ تراکم ابروها ایجاد می‌نمایند و هرچه به سمت موهای ظریف‌تر برویم به کیفیت خواب ابروها افزوده می‌شود.

0/5 (0 نظر)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12