تزریق ژل خط خنده در اصفهان | هزینه تزریق ژل خط خنده

زمان برای مطالعه: 6 دقیقه

فیلر خط خنده : زندگی پر از دلیل برای لبخند زدن است، اما لبخند زدن باعث ایجاد خطوطی در اطراف دهان می‌شود. خطوط لبخند که به عنوان خطوط خنده نیز شناخته می‌شوند، خطوط عمیقی در دو طرف نیمه پایینی صورت شما هستند که از گوشه دهان بیرون می‌آیند.

این خطوط به دلیل حرکت مداوم ماهیچه که هنگام لبخند زدن اعمال می‌شود، ظاهر می‌شوند که در افراد مسن و افرادی که لاغر هستند و چربی زیادی در صورت ندارند، بیشتر به چشم می‌آیند. اگرچه برخی از مردم آنها را نشانه‌ای از زندگی پر از خنده و شادی می‌دانند اما برخی دیگر احساس می‌کنند خطوط لبخند آنها باعث می‌شود پیرتر از آنچه هستند به نظر برسند.

فیلر خط خنده یا ژل خط خنده

حرکت مداوم ماهیچه‌های لبخند باعث شل شدن پوست و ایجاد چین و چروک‌های دائمی می‌شود.لبخند زدن بافت آن ناحیه از صورت را فرسوده می‌کند و خطی ایجاد می‌کند که حتی پس از پایان لبخند باقی می‌ماند.

به عنوان بخشی از روند پیری، پوست چربی و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و ظاهر خطوط لبخند بدتر می‌شود.خوشبختانه راه حلی برای برطرف کردن این چین و چروک وجود دارد.

تزریق فیلر می‌تواند با پر کردن پوست از داخل، ظاهر خطوط لبخند را برطرف کند.هدف این درمان صاف کردن خطوط لبخند است تا به شما کمک کند شاداب‌تر به نظر برسید.

فیلر خط خنده چقدر دوام دارد ؟

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای فیلر خنده هستند؟

کاندیدای مناسب برای درمان خط لبخند زنان یا مردانی هستند که خطوط و چین و چروک در قسمت پایین صورت آنها را آزار می‌دهد. اگر چین‌های پوستی عمیقی در اطراف دهان خود دارید و برای شما ناراحت‌کننده است، درمان خط لبخند ممکن است برای شما مناسب باشد. بیشتر افرادی که از نظر سلامتی مشکلی ندارند، می‌توانند فیلر خط لبخند انجام دهند.

چه چیزی باعث ایجاد خطوط لبخند می‌شود؟

خطوط لبخند به دلیل کاهش طبیعی حجم با افزایش سن شکل می‌گیرد.

نواحی اطراف دهان و چشم‌ها در هنگام لبخند زدن بیشترین تحرک را دارند و باعث ایجاد چین و چروک می‌شوند.

با گذشت زمان، این چین و چروک‌ها حتی زمانی که حالت چهره در حالت استراحت است، قابل توجه می‌شوند.

خطوط لبخند می‌توانند زمانی برجسته‌تر به نظر برسند که چربی‌های صورت به عنوان بخشی از روند پیری کاهش یابد.

اگرچه خطوط خنده بخشی طبیعی از روند پیری هستند، آسیب‌های ناشی از نور خورشید و انتخاب‌های خاص سبک زندگی می‌تواند باعث شود که آنها بیشتر به نظر برسند.

خطوط لبخند چگونه درمان می‌شوند؟

خطوط لبخند با تزریق فیلرهای پوستی درمان می‌شوند. فیلر مستقیماً به خطوط تزریق می‌شود.

فیلرهای مختلفی وجود دارد. انواع فیلر پوستی شامل نیمه دائمی و موقتی. رایج‌ترین فیلر مورد استفاده نوع موقتی آن است، زیرا تاثیر آن دائمی نیست و به راحتی قابل برگشت است.

ماندگاری ژل خط خنده

هنگامی که فیلر زیر پوست قرار می‌گیرد، حجم آن را افزایش می‌دهد، پوست را از داخل حجیم می‌کند و باعث صاف شدن خطوط لبخند می‌شود.

انجام این درمان در کلینیک تقریباً 30 دقیقه طول می‌کشد. ابتدا، یک کرم بی‌حس‌کننده موضعی اعمال می‌شود یا ممکن است در هنگام تزریق به فیلر اضافه شود. سپس تزریق‌های کوچکی از فیلر پوستی در امتداد خطوط لبخند در دو طرف صورت انجام می‌شود.

پس از تزریق، شما می‌توانید بلافاصله به کار و فعالیت‌های اجتماعی بازگردید.

برخی از نتایج آن بلافاصله قابل مشاهده است. تاثیر این درمان با فیلر غیر دائمی معمولاً 12-6 ماه باقی می‌ماند.

به تدریج، بدن فیلر تزریق شده را جذب می‌کند و خطوط لبخند شما برمی گردد. بسیاری از افراد برای حفظ ظاهر جوان خود، تزریقات دوره‌ای انجام می‌دهند.

چه نتیجه‌ای در انتظار من است؟

بیشتر مراجعین بعد از درمان خط لبخند شاهد بهبود زیادی خواهند بود.

فیلر حجم از دست رفته را به ناحیه باز می‌گرداند و پوست را لیفت و صاف می‌کند.

تزریق فیلر پوستی برای چین‌های بینی و خطوط خنده می‌تواند تولید کلاژن را تحریک کند و پوست شما را سالم‌تر و جوان‌تر نشان دهد.

پزشک شما در مورد اهداف شما برای زیبایی صحبت خواهد کرد و به شما توصیه‌هایی در مورد بهبودی در طول مشاوره رایگان ارائه می‌دهد.

فیلرهای پوستی که توسط یک پزشک یا پرستار با تجربه انجام می‌شود، می‌تواند نتیجه‌ای طبیعی به همراه داشته باشد. شما همچنان شبیه خودتان خواهید بود، اما یک نسخه جوانتر و شاداب‌تر.

فیلر خط خنده چقدر دوام دارد ؟

ماندگاری نتایج می‌تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. برای اکثر مراجعین، فیلر خط لبخند 6 تا 12 ماه قبل از نیاز به تکرار درمان باقی می‌ماند. فیلرهای پوستی دائمی نیستند و بدن محصول فیلر را به مرور زمان جذب می‌کند.

در طول مشاوره رایگان شما، پزشک شما یک برنامه درمانی را توصیه می‌کند، محصول پرکننده مناسب را برای شما انتخاب می‌کند و به شما توصیه می‌کند که چه زمانی درمان بعدی را برای حفظ نتایج خود رزرو کنید.

برجستگی بعد از تزریق ژل خط خنده

آیا فیلرهای پوستی خط لبخند درد دارد؟

فیلرهای پوستی دردناک نیستند. ممکن است هنگام تزریق فیلرها مقداری فشار در ناحیه تحت درمان احساس شود، اما این خیلی سریع است و دردناک نیست. اگر آستانه درد پایینی دارید، ممکن است قبل از درمان از بی‌حسی موضعی استفاده شود.

چگونه برای فیلرهای خط خنده آماده شوم؟

هیچ آمادگی خاصی برای فیلر خط خنده وجود ندارد. با این حال، ممکن است به شما توصیه شود که از مصرف آسپرین در هفته قبل از درمان خودداری کنید، زیرا این داروها می‌توانند خون را رقیق کرده و خطر کبودی را افزایش دهند.

شما باید تا 2 هفته بعد از عمل برای مشاوره پس از درمان به پزشک مراجعه کنید.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل خط خنده

فیلر خط خنده دوره نقاهت کوتاهی دارد.

ممکن است قرمزی و تورم خفیفی را تجربه کنید، اما این عوارض جانبی باید ظرف 24 ساعت پس از درمان فروکش کنند. توصیه می‌کنیم به مدت 48 ساعت از ورزش شدید و مصرف الکل خودداری کنید.

 • از ماساژ ناحیه مورد نظر خودداری کنید.
 • برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • از سونا ، آب داغ و استخر به مدت 72 ساعت خودداری کنید.
 • از مصرف الکل و دخانیات به مدت یک هفته دوری کنید.
 • تنها از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید و از خود درمانی دوری کنید.
 • به مدت یک هفته از انجام ورزش های سنگین دوری کنید.
 • از خوابیدن به پهلو در 72 ساعت خودداری کنید.

خطرات و عوارض احتمالی فیلر خط لبخند چیست ؟

تمام خطرات و عوارض احتمالی در طول مشاوره رایگان با پزشک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از انجام درمان خط لبخند، احتمال قرمزی و تورم وجود دارد که باید در عرض یک تا دو روز از بین بروند و می توان آنها را با آرایش پوشش داد.

کبودی در محل تزریق به ندرت رخ می‌دهد. عوارض جدی، از جمله واکنش‌های آلرژیک و عفونت، نادر است اما امکان ایجاد آن وجود دارد. همچنین ممکن است فیلر تزریق شده در نواحی خاصی جمع شود و باعث ایجاد برجستگی بعد از تزریق ژل خط خنده شود.

برجستگی های بعد از تزریق ژل خط خنده می تواند ماساژ داده شود، اما ممکن است تا زمان شروع جذب فیلر توسط بدن باقی بماند.

برای چند روز از لمس یا مالیدن این ناحیه از صورت خود خودداری کنید زیرا این کار می تواند توزیع فیلر پوستی را تغییر دهد.

هزینه تزریق ژل خط خنده در اصفهان

در حال حاضر به دلیل ثابت نبودن قیمت ارز و وارداتی بودن بسیاری از محصولات زیبایی، هزینه تزریق ژل خط خنده در اصفهان، به‌صورت ثابت و مشخص  نمی‌باشند پس بهتر است قبل از مراجعه به صورت تلفنی با شماره ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴ قیمت‌ها را استعلام کنید و با اطلاع از قیمت‌ها برای تزریق ژل مراجعه کنید.

متأسفانه ژل‌های تقلبی و غیراستاندارد در بازار سیاه با قیمت‌های ارزان فروخته می‌شود به همین دلیل در برخی مراکز نامعتبر و آرایشگاه‌ها هزینه تزریق ژل کمتر است؛ اما باید به این نکته توجه داشت انجام این تزریق می‌تواند عوارض بسیار خطرناکی داشته باشد. برای همین پیشنهاد ما برای انجام تزریق فیلر خط خنده در اصفهان در  بهترین کلینیک زیبایی اصفهان است. ما در کلینیک سینایار تمام تلاشمان را می‌کنیم تا خدمات زیبایی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

0/5 (0 نظر)
Avatar

دکتر پارسا نوایی

مجموعه کلینیک‌های سینایار با مدیریت دکتر پارسا نوایی (عضو انجمن بین‌المللی کاشت مو و ابرو) با چند شعبه در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. مجموعه سینایار با پشتوانه اعتماد مراجعین و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا مستمر کیفیت خدمات ارائه شده، شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی و استفاده از به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها به همراه پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده توانسته به رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی دست پیدا کند و توان رقابت بالایی با دیگر مراکز داخلی و خارجی را داشته باشد.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه

  Avatar
 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای از بین بردن خط خنده ژل بهتره یا تزریق چربی ممنون میشم جواب بدید

   Avatar
  • سلام عرض و ادب، استفاده از تزریق ژل یا تزریق چربی برای رفع خنده بستگی به نظر پزشک دارد اما به طور کلی می‌توان گفت: اگر قصد تزریق چربی در نواحی مختلف صورت را دارید همزمان می‌توان برای رفع خط خنده از چربی استفاده نمود ولی در غیر اینصورت تزریق ژل بهتر است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12