هزینه جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

زمان برای مطالعه: 6 دقیقه
فهرست مطالب

چرا جراحی پلک ؟ 

تمایل به زیبایی در همه ی افراد با هر سن و جنسیتی وجود دارد بنابراین تنها افزایش سن نیست که باعث تمایل افراد به سمت جراحی پلک می شود، بلکه بُعد درمانی این عمل که باعث اصلاح مشکلاتی از قبیل پف دار بودن چشم و حذف پوست های اضافه که بر اثر افتادگی پلک بالا بوجود می آید و دید فرد را محدود می کند نیز از عواملی هستند که در انجام جراحی پلک دخیل هستند.

بلفاروپلاستی یا جراحی افتادگی پلک یک عمل جراحی با هدف زیبایی و درمانی جهت رفع مشکلات ناشی از افتادگی پلک ،غدد چربی و زائده های ماهیچه‌ای پلک های بالا و پایین انجام می‌شود. عمل جراحی پلک اصفهان به صورت سر پایی انجام می شود و نیازی به انجام بیهوشی نمی باشد و مدت زمان انجام این عمل ممکن است تا ۳ساعت زمان ببرد.

هزینه جراحی پلک


عوامل موثر بر هزینه جراحی پلک

عوامل مختلفی بر هزینه عمل جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی تأثیرگذار است و حتی امکان دارد هزینه عمل جراحی پلک دو متقاضی همزمان و در یک کلینیک متفاوت باشد. هزینه جراحی پلک در کلینیک سینایار و عوامل مؤثر بر هزینه عمل افتادگی پلک را اینجا بخوانید.

در تعیین هزینه های جراحی بلفارو پلاستی به طور کلی چندین فاکتور اثر دارد. از نوع تکنیک، دستمزد جراح، تجهیزات اتاق عمل، هزینه داروها و مراقبت های بعد از انجام عمل در محاسبه هزینه های جراحی نقش تعیین کننده دارند.

در ادامه چند مورد از مهم ترین عواملی که بر هزینه های این جراحی تاثیر گذار هستند شرح می دهیم:

نقش روش جراحی در قیمت عمل بلفاروپلاستی

هزینه بلفاروپلاستی بسته به ناحیه ی عمل یعنی پلک بالا یا پایین، متفاوت می باشد. برخی نیاز به جراحی پلک فوقانی، برخی پلک تحتانی و برخی نیاز به جراحی هردوپلک دارند‌، زیرا در بیشتر موارد هزینه جراحی پلک تحتانی بیشتر می باشد.


جهت تزریق چربی اصفهان، همین حالا از متخصصان کلینیک سینایار، مشاوره بگیرید.


تاثیر دستمزد جراح در هزینه های جراحی افتادگی پلک

دستمزد یک جراح با توجه به مهارت و تجربه او در زمینه ی عمل جراحی پلک متفاوت است. متقاضیان جراحی پلک باید برای انجام این عمل حساس بسیار تحقیق و دقت نمایند زیرا تجربه و دانش جراح در تضمین سلامت و زیبایی متقاضیان بسیار موثر می باشد، یک پزشک متخصص با تجربه و مهارت بالایی که دارد امکان خطا بسیار کمی در حین انجام عمل را به ناحیه ی تحت عمل می رساند که این موضوع خود باعث تسریع روند بهبود می شود.

همینطور باید به این موضوع توجه داشت که تخصص پزشک نیز در تعیین دستمزد موثر می باشد. مثلا دستمزد پزشک عمومی با جراح و متخصص متفاوت می باشد و علت تفاوت‌ قیمت برای انجام عمل بلفاروپلاستی این عوامل می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود متقاضیان عمل جراحی پلک همواره قبل از انتخاب پزشک متخصص و مجرب با افراد آگاه در این زمینه مشورت کنند و نمونه کار های پزشک منتخب خود را مشاهده و بررسی کنند. پزشکان مجرب کلینیک سینایار با سابقه طولانی  در  جراحی بلفاروپلاستی در خدمت شما عزیزان هستند. برای رزرو زمان مشاوره با  کلینیک سینایار در تماس باشید.

دستمزد جراح پلک

دیگر خدمات کلینیک سینایار: کاشت ابرو طبیعی اصفهان

هزینه های کلینیک و بیمارستان برای عمل زیبایی پلک

با توجه به این موضوع که بلفاروپلاستی نیازی به بی هوشی کامل ندارد و معمولا با بی حسی موضعی و در کلینیک انجام می شود، اما در بعضی موارد خاص که متقاضی عمل سخت تر و پیچیده تری داشته باشد و پزشک تشخیص به انجام عمل در بیمارستان و بی هوشی بدهد هزینه های جراحی نیز بالطبع بیشتر خواهد شد.

با توجه به تجهیزات اتاق عمل بیمارستان و کلینیک برای انجام عمل جراحی پلک و همینطور با توجه به نیاز هر فرد هزینه‌های عمل بلفاروپلاستی متفاوت خواهد بود. می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه های جراحی پلک با سینایار، بهترین کلینیک پوست اصفهان تماس بگیرید.

مدت زمان جراحی بلفاروپلاستی

پیچیدگی بعضی جراحی ها باعث افزایش مدت زمان عمل می شود،به عنوان مثال یک فرد نیاز به اقدامات اضافی دیگر جهت تخلیه مقدار چربی بیشتر یا خارج کردن پوست اضافی بیشتری دارد و یا در مواردی دیگر فرد علاوه بر عمل درمانی نیاز به تغییرات زیبایی هم دارد.گاهی نیز پزشک علاوه بر رفع نواقص پلک ها نیز عمل های زیبایی دیگری مانند لیفت شقیقه و پیشانی را در کنار جراحی پلک انجام می دهد که این پیچیدگی و مدت زمان طولانی جراحی را سنگین تر خواهد کرد و هزینه های آن را بیشتر خواهد.

دیگر خدمات کلینیک سینایار: تزریق ژل اصفهان

هزینه عمل زیبایی پلک در سال 1401

قبل از تصمیم گیری برای انجام عمل بلفاروپلاستی بهتر است متقاضیان هزینه های جراحی را بطور کامل و از تمامی جوانب بررسی کنند،زیرا علاوه بر هزینه عمل جراحی، بعضی از هزینه های جانبی مانند آزمایش های لازم قبل از عمل، داروها، لوازم جانبی جراحی و ویزیت های بعد از عمل را نیز در نظر گرفت، زیرا همین هزینه های جانبی مبلغ قابل توجهی را به قیمت جراحی اضافه خواهد کرد که بهتر است افراد کاملا از آن آگاهی داشته باشند تا با آمادگی لازم عمل را انجام دهند.

در خصوص هزینه ها همانطور که گفته شد ممکن است برای دو مورد ظاهرا مشابه هم هزینه ها متفاوت باشد؛ همین تفاوت قیمت در خصوص عمل پلک بالا و عمل پلک پایین هم برقرار است.


برای انجام لیزر موی زائد اصفهان و دریافت مشاوره، با کلینیک لیزر سینایار تماس بگیرید.


هزینه عمل پلک بالا

بلفاروپلاستی پلک بالا جهت رفع پف و افتادگی پلک به کار می رود.در واقع افتادگی پلک و پف پشت پلک متفاوت هستند و همینطور روش های جراحی آن ها باهم نیز فرق دارند. متقاضیان جراحی پلک باید قبل از انجام این جراحی مهم و حساس آگاهی کامل از نوع جراحی خود داشته باشند که جراحی جهت رفع پف پلک می باشد یا افتادگی پلک، زیرا این باور وجود دارد که پف پلک همان افتادگی پلک می باشد.

هزینه عمل پلک بالا

در واقع افتادگی پلک یعنی پلک واقعا افتاده است و به سمت پایین آمده و قسمتی از کره چشم و یا قسمت رنگی چشم و در برخی قسمت مردمک چشم را پوشش می دهد. در اصطلاح پزشکی به افتادگی پلک، پتوز گفته می شود. در حال حاضر هزینه عمل بلفارو پلاستی پلک بالا در سال ۱۴۰۱ در کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار توسط دو متخصص پوست و مو بین ۶ تا ۸ میلیون انجام می شود.

دیگر خدمات کلینیک سینایار: تزریق بوتاکس اصفهان

هزینه عمل پلک پایین

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک پایین جهت اصلاح چین و چروک ها و چربی های اضافی پلک پایین بکار می رود. با افزایش سن و ازبین رفتن بافت های چربی زیر پوست، خاصیت ارتجاعی پوست از بین می رود و در نتیجه پلک پایین پف کرده و متورم می شود. جراحی پلک پایین به ایجاد ظاهری زیبا تر و جوان تر کمک می کند و نسبت به سنگین بودن نوع عمل، پس از جراحی مدت زمانی طول می‌کشد تا تورم زیر پلک از بین برود، پوست ترمیم شود و چهره فرد به حالت طبیعی خود بازگردد.

هزینه انجام عمل برای دو پلک پایین نیز در حال حاضر درسال ۱۴۰۱ در کلینیک تخصصی سینایار توسط دو پزشک متخصص پوست و مو بین ۶تا ۸ میلیون متغیر می باشد.


جهت انجام کاشت مو طبیعی اصفهان می‌توانید از متخصصان کلینیک زیبایی سینایار مشاوره بگیرید.


آیا بیمه هزینه های عمل بلفاروپلاستی را پرداخت می‌کند؟

اگرچه بعضی از افراد ،متقاضی انجام عمل بلفاروپلاستی جهت رفع افتادگی پلک بالا با انگیزه درمانی می باشند،اما به طور کلی هزینه عمل جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی به این دلیل که از جمله عمل های زیبایی محسوب می شود،هیچ بیمه ای این عمل را پوشش نمی دهد.بنابراین بیمه بودن افراد، تاثیری در هزینه این عمل نخواهد داشت.

5/5 (1 نظر)

1 دیدگاه

  • راه دیگه ای به جز عمل هم برای درمان افتادگی پلک هست ؟

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سینایار
مشاهده جدیدترین ویدیوهای آموزشی در مورد زیبایی، محافظت از پوست و مو و نمونه کارها
مشاوره آنلاین رایگان
دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت ابرو و مو، تزریق ژل و چربی، جراحی پلک و لیزر موهای زائد

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
پنج‌شنبه: 10 الی 17