اندولیفت غبغب در اصفهان | هزینه و ماندگاری اندولیفت غبغب

زمان برای مطالعه: 6 دقیقه

از بین بردن غبغب، سفت کردن پوست و برطرف کردن خطوط چین و چروک از دلایل محبوبی است که بیماران اندولیفت غبغب را انتخاب می‌کنند.

شما می‌توانید بدون نیاز به عمل جراحی یا دوره نقاهت طولانی، پوست سفت‌تر، شاداب‌تر، صاف‌تر و جوان‌تری داشته باشید.

اندولیفت غبغب در اصفهان

غبغب یک بافت چربی اضافی است که در زیر ناحیه فک قرار دارد. این بافت چربی تنها بر افرادی که دارای اضافه وزن هستند تأثیر نمی‌گذارد بلکه دلایل مختلفی دارد از جمله ژنتیک ، وضعیت بدن ، رژیم غذایی و سن که می‌تواند افراد را در هر سن و سایزی تحت تأثیر قرار دهد.
غبغب را می‌توان با گزینه‌های جراحی مانند لیپوساکشن و لیفت گردن درمان کرد. اما جایگزین‌های غیرجراحی مؤثری برای کاهش میزان سلول‌های چربی در این ناحیه و برطرف کردن افتادگی آن وجود دارد. که یکی از این گزینه‌ها اندولیفت است.
اندولیفت یک روش لیزری نوآورانه و کم تهاجمی است که کل صورت را بازسازی می‌کند. افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی در ناحیه، گونه‌ها، دهان، غبغب و گردن را اصلاح می‌کند و همچنین می‌تواند برای کاهش شلی پوست پلک پایین استفاده شود. علاوه بر این، باعث باسازی پوست می‌شود و ناحیه گردن و صورت را لیفت می‌کند.

اندولیفت غبغب چیست

فواید اندولیفت غبغب چیست؟

اندولیفت یک درمان جدید است که لیفت پوست را با حذف چربی ترکیب می‌کند. برای حذف غبغب بسیار مناسب است، زیرا می‌تواند چربی‌های آن را کاهش دهد و به طور همزمان خط فک را لیفت کند.

 • بدون بیهوشی عمومی
 • تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.
 • حداقل از کار افتادگی
 • ایمن و مورد تأیید FDA
 • نتایج بلافاصله قابل مشاهده هستند
 • تأثیر طولانی مدت
 • در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌شود
 • بازگشت سریع به فعالیت‌های روزانه
 • لایه‌های عمیق و سطحی پوست ناحیه غبغب را بازسازی می‌کند و کلاژن جدیدی تولید می‌کند که پوست آن لیفت و سفت می‌شود.
 • ناحیه تحت درمان را تقویت می‌کند و باعث کانتورینگ صورت می‌شود، به عنوان مثال، خط فک مشخص‌تر.
 • غبغب را برطرف می‌کند و ناحیه پایین صورت را خوش فرم می‌کند.
 • ناحیه غبغب حتی چندین ماه پس از درمان به بازسازی و بهبود بافت ادامه می‌دهد.

اندولیفت چگونه عمل می‌کند ؟

درمان اندولیفت شامل قرار دادن فیبر‌های نوری کوچک، به اندازه یک موی انسان، در پوست است. فیبر‌ها کانال‌های میکرو ایجاد می‌کنند که از طریق آن انرژی لیزر به هیپودرم منتقل می‌شود. این انرژی لیزر بافت را گرم می‌کند، تولید کلاژن جدید را تشویق می‌کند و پوست را سفت می‌کند و در عین حال چربی را نیز هدف قرار می‌دهد. نتایج فوری هستند و معمولاً تنها یک جلسه تنها چیزی است که لازم است.

ماندگاری اندولیفت

۱- برطرف کردن غبغب

اندولیفت پوست اطراف صورت و گردن را لیفت می‌کند. حرکت فراگیر فیبر میکرو نوری چربی زیر چانه را ذوب می‌کند که به کانتور گردن و برداشتن غبغب کمک می‌کند و به گردن و چانه شکل و تعریف جدیدی می‌بخشد.

۲- لیفت پوست با اندولیفت

اندولیفت با لیفت کردن پوست شلی و افتادگی آن را برطرف می‌کند.
پوست به عنوان بخشی از روند طبیعی پیری شروع به افتادگی می‌کند. چه پوست زیر چانه، گردن، اطراف فک، زیر چشم روی بازو‌ها یا هر جای دیگری از بدن شل شده باشد، لیزر اندولیفت با ذوب کردن رسوبات چربی و تقویت کلاژن باعث لیفت پوست می‌شود تا ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تری داشته باشد.

۳- با اندولیفت چین و چروک‌ها را از بین ببرید.

Endolift برای برطرف کردن خطوط لبخند و چین و چروک‌های اطراف چشم استفاده می‌شود.
فیبر میکرو نوری به لایه‌های عمیق پوست نفوذ می‌کند و باعث تحریک کلاژن می‌شود که باعث آبرسانی، شادابی و استحکام پوست می‌شود. خطوط ریز و چین و چروک‌ها را برطرف می‌کند و به پوست طراوت و شادابی می‌بخشد.

مراقبت‌های قبل از اندولیفت برای غبغب

قبل از اندولیفت غبغب صورت خود را با آب و صابون بشویید که هیچ مواد آرایشی روی صورت باقی نماند و خطر عفونت و حساسیت پوستی در شما کاهش یابد.

مراقبت‌های قبل از اندولیفت برای غبغب

مراقبتهای بعد از اندولیفت غبغب

 • برای جلوگیری از ایجاد تورم و کبودی می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • بعد از انجام اندولیفت بدون اجازه دکتر از دارو استفاده نکنید خصوصاً در سه روز اول
 • به مدت ۲۴ ساعت بعد از عمل از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • به دستورالعمل‌های پزشک عمل کنید.
 • پماد و داروی تجویز شده پزشک را مصرف کنید.
 • از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری کنید.

چه نواحی را می‌توان با اندولیفت درمان کرد؟

اندولیفت کل صورت را بازسازی می‌کند، افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی را در ناحیه گونه‌ها، دهان، خط فک، گردن و در قسمت بالایی صورت اصلاح می‌کند. همچنین می‌توان از آن در شکم، بازو‌ها و بدن استفاده کرد.

اندولیفت چقدر طول می‌کشد؟

این درمان می‌تواند از پنج دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. نیازی به دوره نقاهت ندارد، بنابراین شما می‌توانید بلافاصله به فعالیت‌های عادی روزانه خود بازگردید.

نتایج اندولیفت غبغب چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتایج بلافاصله قابل مشاهده است و تا چند ماه پس از عمل به دلیل ساخت کلاژن اضافی در لایه‌های عمیق پوست، بهبود می‌یابد. پزشکان توصیه می‌کنند که نتایج مطلوب شش ماه پس از درمان قابل مشاهده خواهد بود.
در بسیاری از موارد تنها یک جلسه درمان مورد نیاز است، اما در صورت لزوم می‌توان آن را برای بار دوم در دوازده ماه اول تکرار کرد. مانند تمام روش‌های پزشکی زیبایی، پاسخ و مدت اثر بستگی به هر بیمار دارد.

نتایج اندولیفت غبغب چه زمانی قابل مشاهده است؟

آیا اندولیفت درد دارد؟

پزشک بی‌حسی موضعی را برای بی‌حس کردن ناحیه تزریق می‌کند تا اطمینان حاصل شود که درمان تا حد امکان راحت است. درمان غیر جراحی و کم تهاجمی است و بیماران در طول درمان آگاه هستند.

آیا اندولیفت برای غبغب ایمن است؟

طول موج مورد استفاده در این فرآیند به طور ویژه طراحی شده است به طوری که فقط آب و سلول‌های چربی را گرم می‌کند، بدون اینکه به بافت سالم اطراف آن‌ها آسیب برساند. این درمان یک راه حل مطمئن و مؤثر برای سفت کردن پوست شل در صورت، غبغب و بدن است. قبل از درمان، محافظ چشم لیزر روی پلک‌های بیمار قرار می‌گیرد. به دلیل این که این روش شامل یک پرتو لیزر کوچک است.

ماندگاری اندولیفت غبغب

نتایج اندولیفت فوراً قابل مشاهده است، برای چندین ماه بهبود می‌یابند و نتایج آن طولانی مدت است. اگر میزان تأثیرگذاری آن را دوست دارید اما می‌خواهید بیشتر باشد، می‌توانید درمان را بعد از ۱۲ ماه تکرار کنید.
با رعایت نکات لازم شما می‌توانید نتایج اندولیفت برای لیفت غبغب را حفط کنید. البته میزان ماندگاری نتایج بسته به پوست افراد می‌تواند متفاوت باشد.
داشتن تغذیه سالم و انجام منظم تمرینات ورزشی می‌تواند در ماندگار بودن نتایج مؤثر باشد.

هزینه اندولیفت غبغب در اصفهان چقدر است؟

هزینه اندولیفت بسته به پزشک متخصص، دستگاه مورد استفاده و بزرگی و کوچکی غبغب می‌تواند متفاوت باشد. شما می‌توانید در جلسه مشاوره و با بیان انتظارات خود از هزینه اندولیفت غبغب آگاهی پیدا کنید.
البته ممکن است هزینه اندولیفت غبغب نسبت به گردن به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته‌تر هزینه بالاتری داشته باشد

5/5 (1 نظر)
Avatar

دکتر پارسا نوایی

مجموعه کلینیک‌های سینایار با مدیریت دکتر پارسا نوایی (عضو انجمن بین‌المللی کاشت مو و ابرو) با چند شعبه در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند. مجموعه سینایار با پشتوانه اعتماد مراجعین و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا مستمر کیفیت خدمات ارائه شده، شرکت در کنگره‌ها و همایش‌های بین‌المللی و استفاده از به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها به همراه پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده توانسته به رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی دست پیدا کند و توان رقابت بالایی با دیگر مراکز داخلی و خارجی را داشته باشد.

مقالات مرتبط

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج‌شنبه: 8 الی 12