هزینه کاشت مو طبیعی

زمان برای مطالعه: 7 دقیقه

با توجه به شیوع بسیار زیاد طاسی در جامعه امروز به خصوص در میان مردان و تاسیس کلینیک تخصصی پوست و مو برای انجام عمل پیوند موی طبیعی و همچنین سوال بسیاری از متقاضیان انجام عمل کاشت مو درخصوص هزینه این عمل به عنوان یکی از اصلی ترین سوالات در ادامه مختصری در این خصوص شرح خواهیم داد.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو طبیعی در اصفهان

عوامل متعددی در برآورد هزینه کاشت مو اصفهان مؤثر می باشد از جمله :

محل انجام عمل کاشت مو

باتوجه به اهمیت حفظ سلامت مراجعین و اینکه انجام این عمل باید در کلینیک تخصصی و اتاق عمل مجهز به امکانات مورد تایید معاونت درمان صورت پذیرد پس طبیعتا پیوند مو در مراکز تخصصی و معتبر نسبت به مراکز نامعتبر و غیرقانونی بیشتر خواهد.

دیگر خدمات سینایار: تزریق ژل اصفهان

تیم کاشت مجرب

بدیهی است انتظار تیم مجرب و حرفه ای برای انجام خدمات بیشتر از تکنسین های مبتدی و درحال آموزش می باشد.همین امر موجب افزایش هزینه عمل کاشت مو می گردد.

نوع روش کاشت مو

به طوری کلی پیوند موی طبیعی در کلینیک تخصصی سینایار اصفهان به ۲روش FIT و FUT انجام می شود. در مواردی که سطح طاسی وسیع بوده و بانک مو اجازه ی برداشت بدهد از روش ترکیبی (از ترکیب این دو روش) استفاده می گردد و طبیعتا هزینه عمل ترکیبی نسبت به انجام هرکدام از روش ها به تنهایی بیشتر می باشد. انواع روش های کاشت مو طبیعی را در این مقاله سینایار بخوانید.

تراکم

از دیگر عوامل موثر بر هزینه عمل کاشت مو وسعت طاسی مراجعین و تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت می باشد.گاها به علت سطح وسیع طاسی و برای افزایش تراکم دهی محل کاشت نیاز به ۲یا ۳ جلسه مجزا برای انجام کاشت مو می باشد.که همین امر موجب افزایش قیمت کاشت مو می گردد.

دیگر خدمات سینایار : تزریق بوتاکس اصفهان

قیمت داروها

علاوه بر هزینه های معمول که جهت کاشت مو متقاضیان پرداخت می کنند به بعضی از هزینه های جانبی  از جمله هزینه های داروها ،آزمایشات ،مکمل‌ها  و اقدامات تقویتی بعد از کاشت مو می‌توان اشاره نمود

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است و در صورت غفلت از توجه به این نکته ممکن است باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر و عوارض بسیاری برای افراد متقاضی شود این موضوع می باشد که بسیاری از افراد تنها بخاطر تفاوت ناچیزی بین هزینه های مراکز معتبر و نامعتبر زیبایی دچارعوارضی می شوند که برای رفع آن ها مجبور به صرف هزینه های بیشتری  می شوند. با توجه به ارزشمندی و محدود بودن بانک مو که در صورت آسیب و عدم استفاده بهینه، قابل جایگزینی و ترميم نمی باشد و  فرد مجبور به استفاده از روش‌های جایگزین مانند کلاه گیس، اسکالپ ،اکستنشن ، تاپیک و … است بهترین راه برای انجام عمل کاشت مو مراجعه به مراکز معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

اگر قصد انجام کاشت مو را دارد این مطلب را از دست ندهید: بهترین روش درمان ریزش مو سکه ای در آقایان

هزینه کاشت مو در روش های مختلف

هزینه انجام عمل کاشت مو در کلینیک سینایار به عوامل متعددی از جمله وسعت طاسی ، تکنیک جراحی ، تعداد روز عمل ، محل برداشت یا به اصطلاح بانک مو بستگی دارد.

در طاسی وسیع نیازی به انجام کاشت مو به هر دو روش اف یو تی(برداشت فلپ) و اف آی تی (برداشت تار به تار) می باشد و به دلیل ترکیبی بودن روش هزینه ها افزایش می یابد.

هرچه وسعت طاسی متقاضی کمتر باشد تکنیک جراحی به یکی از دو روش تاربه تار یا برداشت نوار می باشد و عمل کاشت مو در یک روز انجام می شود.بنابراین قیمت کاشت مو کاهش پیدا می کند و در صورتی که  وسعت طاسی وسیع تر باشد از تکنیک ترکیبی استفاده می شود که متقاضی باید طی 2روز برای کاشت مراجعه کند بنابراین هزینه ها برای این روش نسبت به سایر روش ها افزایش پیدا می کند.

دیگر خدمات سینایار : لیزر صورت اصفهان

تفاوت هزینه کاشت مو در آقایان و بانوان

به طور کلی کاشت مو در مردان و زنان ، تفاوت های زیادی دارد. چرا که نحوه از دست دادن مو ها در آن ها متفاوت است. با وجود همه این تفاوت ها،متقاضیان کاشت مو آقا و خانم با انتخاب کلینیک معتبر دارای پزشکان حاذق و انتخاب روش مناسب می توانند از بهترین نتایج بهرمند شوند.

برای پاسخ دادن به این سوال که تفاوت هزینه های روش های کاشت مو برای خانم ها و مردان به چه عواملی بستگی دارد که معمولا برای بسیاری از متقاضیان ایجاد می شود،اول باید به دلایل و نحوه ریزش مو در مردان و زنان اشاره کرد.

ریزش مو در مردان و زنان دلایل تقریبا مشابهی دارد اما این دلایل ظاهر متفاوتی در چهره خانم ها و آقایان ایجاد می کند. ریزش مو در مردان  به طور مستقیم تحت تاثیر هورمون جنسی مردانه است که مقداری از آن در بدن زنان نیز وجود دارد.

الگوی ریزش مو علت اصلی تفاوت کاشت مو در مردان و زنان می باشد.ریزش مو در مردان به این صورت می باشد که  مرد ها در ناحیه ی جلوی سر دچار ریزش مو می شوند که  به تدریج به مرکز سر نزدیک می شود و معمولا در نهایت  تنها در دو طرف و نواحی پشت سر، مو ها قابل مشاهده هستند.اما در زنان الگوی ریزش مو معمولا در وسط سر اتفاق می افتد و به تدریج یک فضای خالی با وسعت کم  در فرق سر خانم ها ایجاد می شود، بنابراین تفاوت قیمت کاشت مو زنان و مردان با توجه به وسعت طاسی آن ها و تکنیک مناسب هرشخص متفاوت می باشد بر همین اساس هزینه کاشت مو آقایان با توجه به وسعت زیاد طاسی و استفاده از تکنیک ترکیبی بیشتر از هزینه کاشت مو در خانم ها می باشد ولی  معمولا وسعت طاسی در خانم ها کمتر می باشد و زمان کمتر و تنها از یکی از تکنیک ها برای آن ها استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: ریزش مو بعد از کاشت مو طبیعی، دلایل و مدت زمان آن

مقایسه ی هزینه عمل کاشت مو در ایران و سایر کشورها

در سال های اخیر به علت اختلاف قیمت ارز بوجود آمده  و کاهش ارزش پول ملی ایران تفاوت قیمت انجام کاشت مو بین ایران و سایر کشورها بسیار چشمگیر بوده تا جایی که تفاوت قیمت در بعضی مراکز در کشور آمریکا نسبت به ایران تا ۷۰ برابر بیشتر از ایران و در بعضی کشور های اروپایی تا ۲۰ برابر بیشتر می باشد که همین امر باعث افزایش رجوع متقاضیان از سایر کشورها به خصوص کشورهای عربی همسایه به ایران برای انجام کاشت مو گردیده است.

دیگر خدمات سینایار : تزریق چربی اصفهان

هزینه کاشت مو اصفهان را بیمه تقبل میکند ؟

از آنجائیکه انجام عمل کاشت موی طبیعی از نظر سازمان های بیمه گر در بسیاری از موارد جز عمل های زیبایی محسوب می گردد( به جز در مواردی مانند سوختگی ها،تصادف ها و…) لذا پرداخت هزینه های این عمل جز تعهدات  این سازمان ها برای  افراد تحت پوشش نمی باشد.

عدم‌پرداخت هزینه های انجام کاشت مو توسط سازمان های بیمه گر و شرایط اقتصادی فعلی جامعه باعث گردیده که هزینه این عمل از دغدغه های اصلی متقاضیان باشد.ازین رو جهت رفع نگرانی زیباجویان کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار اقدام به برگزاری جلسات مشاوره ی حضوری رایگان برای انتخاب روش مناسب کاشت مو و هزینه های آن نموده است.

جهت رزرو نوبت مشاوره ی حضوری با شماره ی ۰۳۱۳۶۶۴۰۰۰۸ تماس حاصل فرمایید و درصورت عدم امکان مشاوره‌ ی حضوری عکس های مناسب از سه جهت روبه رو ،بالا و پشت سر به شماره ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴ ازسال نمایند.

سایر خدمات کلینیک سینایار: کاشت ابرو طبیعی اصفهان

قیمت کاشت مو اصفهان چقدر است ؟

هزینه انجام عمل کاشت مو در کلینیک سینایار به عوامل متعددی از جمله وسعت طاسی ، تکنیک جراحی ، تعداد روز عمل ، محل برداشت یا به اصطلاح بانک مو و … بستگی دارد. هرچه وسعت طاسی کمتر باشد تنها از یکی از روش های برداشت نوار یا برداشت تاربه تار استفاده می شود. قیمت کاشت مو به صورت حدودی برای تکنیک FIT با دستگاه ۱۰ تا ۱۲ میلیون، روش ترکیبی ۱۵ تا ۱۷ میلیون و در روش فوق ترکیبی ۱۷ تا ۲۰ میلیون تومان است.

در طاسی وسیع نیازی به انجام کاشت مو به هر دو روش اف یو تی(برداشت نوار از پشت سر) و اف آی تی (برداشت تار به تار) می باشد و به دلیل ترکیبی بودن روش هزینه افزایش می یابد..

برای آگاهی از قیمت ها و انجام مشاوره رایگان عزیزان می توانند با شماره همراه 09109105494 تماس حاصل فرمایند.

اگر هنوز نمی دانید بهترین زمان رنگ کردن مو بعد از کاشت مو طبیعی چی زمانی است این مقاله سینایار را مطالعه کنید.

سوالات متداول

هزینه انجام عمل کاشت مو در کلینیک سینایار اصفهان به عوامل متعددی از جمله وسعت طاسی ، تکنیک جراحی ، تعداد روز عمل ، محل برداشت یا به اصطلاح بانک مو و … بستگی دارد.

 انجام عمل کاشت موی طبیعی از نظر سازمان های بیمه گر در بسیاری از موارد جز عمل های زیبایی محسوب می گردد و پرداخت هزینه های این عمل جز تعهدات این سازمان ها برای افراد تحت پوشش نمی باشد.

4/5 (1 نظر)

1 دیدگاه

  • ممنون از مطالب خوبتون

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سینایار
مشاهده جدیدترین ویدیوهای آموزشی در مورد زیبایی، محافظت از پوست و مو و نمونه کارها
مشاوره آنلاین رایگان
دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت ابرو و مو، تزریق ژل و چربی، جراحی پلک و لیزر موهای زائد

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
پنج‌شنبه: 10 الی 17