هزینه بوتاکس

هزینه بوتاکس

زمان برای مطالعه: 5 دقیقه
فهرست مطالب

با بالا رفتن سن پوست چربی و انعطاف‌پذیری خود را از دست داده و خطوط و  چین و چروک‌های سطحی و عمقی بر روی آن ایجاد می‌شود.برای رفع این چین و چروک‌ها و خطوط ایجاد شده روش‌های مختلفی برای جوانسازی وجود دارد. افراد هزینه‌های زیادی را برای این منظور انجام می‌دهند؛ اقداماتی مانند تزریق چربی اصفهان و  انواع ژل‌ها و بوتاکس که برای از بین بردن چین و چروک پوستی و پر کردن عمق این خطوط استفاده می‌شود. اما با توجه به هزینه‌های بالای تزریق چربی و انواع این ژل ها و به صرفه‌تر بودن هزینه بوتاکس و نتایج زیبایی و درمانی بی‌نظیر آن، متقاضیان این روش را به سایر روش‌ها ترجیح می‌دهند.

تزریق بوتاکس

بوتاکس در واقع سمی به نام توکسین بوتولونیوم می‌باشد که سالیان پیش توسط دانشمندان برای اهداف درمانی اختراع شد اما بعدها با مشاهده نتایج زیبایی بی نظیر آن موارد مصرفی زیبایی آن بیشتر از درمانی شد.

سم بوتولینوم با نام تجاری بوتاکس، در موارد درمانی برای درمان میگرن، تعریق بیش از حد دست‌ها و پاها و زیربغل، انحراف چشم، اسپاسم عضلات گردن و بسیاری موارد دیگر، و در موارد زیبایی برای رفع چین و چروک‌های پوستی، خطوط گردن، افتادگی پلک ها، افتادگی بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه بسیاری از متقاضیان زیبایی برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک‌های پوستی خود به دنبال این اقدامات می‌باشند، اما از ماهیت، مزایا، عوارض و هزینه‌ها آن آگاه نیستند.

خدمات کلینیک سینایار: کاشت مو اصفهان

عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس از فردی به فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد، همینطور عوامل زیادی بر قیمت تزریق بوتاکس تأثیر دارد در این قسمت به شرح این عوامل می‌پردازیم:

تاثیر تعداد نواحی تزریق بر هزینه بوتاکس

معمولا تزریق بوتاکس برای ۳ ناحیه پیشانی، خط اخم و اطراف چشم انجام می‌شود؛ اما نواحی تزریق بوتاکس در افراد مختلف با خواسته‌های متنوع، متفاوت می‌باشد. بعضی افراد نیاز به تزریق بوتاکس تنها در یک یا دو ناحیه، برخی دیگر در تعداد نواحی بیشتر مانند خطوط اطراف دهان و برخی نواحی وسیع‌تری مانند زیر بغل و کف دست و پاها دارند، که متقابلا قیمت بوتاکس نسبت به تعداد واحد مصرفی محاسبه می‌شود.


تزریق ژل اصفهان با بهترین مواد در کلینیک زیبایی سینایار


تاثیر کلینیک و دکتر متخصص در قیمت بوتاکس

معمولا مکانی که اقدامات زیبایی در آن انجام می‌شود در تعیین هزینه‌ها بی‌تأثیر نمی‌باشد، به عنوان مثال هزینه تزریق بوتاکس در سالن‌های زیبایی و توسط افراد غیر متخصص با هزینه تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی و توسط پزشک متفاوت می‌باشد. نام و اعتبار کلینیک نیز در هزینه تزریق بوتاکس موثر می‌باشد. هرچه کلینیک دارای نام و سوابق معتبرتر باشد هزینه تزریق بوتاکس در آن بیشتر از مطب‌ها و کلینیک‌های ناشناخته می‌باشد.

تاثیر کلینیک و دکتر متخصص در قیمت بوتاکس

در کلینیک تخصصی سینایار، دستمزد پزشک عمومی و پزشک متخصص متفاوت می‌باشد. اگرچه تمامی پزشکان کلینیک سینایار پزشکانی با تجربه می‌باشند اما بسیاری از افراد تمایل دارند تزریق بوتاکس را نزد پزشک متخصص انجام دهند که بالطبع دستمزد تزریق بوتاکس بیشتر می‌شود.


برای کاشت ابرو اصفهان در کلینیک سینایار، همین حالا نوبت خود را دریافت کنید: ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴


اهمیت جنسیت در تعیین هزینه بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس برای آقایان و خانم‌ها متفاوت می‌باشد. در مردان به این دلیل که خطوط و چین و چروک‌های آن‌ها نسبت به خانم‌ها عمیق‌تر و وسیع‌تر می‌باشد مواد بوتاکس غلیظ‌تر تزریق می‌شود. بنابراین قیمت بوتاکس برای آقایان بیشتر می‌باشد.

تعداد جلسات و هزینه ترمیم بوتاکس

در بعضی موارد پس از تزریق بوتاکس پزشک تشخیص می‌دهد که فرد یک یا دو جلسه ترمیم نیز نیاز دارد. ترمیم بوتاکس زمانی اتفاق می‌افتد که چین و چروک‌ها بسیار عمیق باشند. بنابراین، یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق بوتاکس تعداد جلسات تزریق می‌باشد. قاعدتاً هرچه چه تعداد جلسات بیشتر باشد هزینه‌های تزریق بوتاکس نیز بیشتر می‌شود.


جهت انجام جراحی پلک اصفهان و رزرو نوبت، همین حالا با کلینیک سینایار تماس بگیرید.


تاثیر برند بوتاکس بر قیمت انجام آن

امروزه برندهای بوتاکس متفاوتی در بازار وجود دارد. از رایج‌ترین برندهای بوتاکس در ایران می‌توان به برند ایرانی مصپورت اشاره نمود که قیمت کمتری نسبت به سایر محصولات خارجی دارد، و در بازار ایران رواج یافته است. از برندهای خارجی می‌توان به برند چینی کنیتوکس، برند انگلیسی دیسپورت، برند آمریکایی بوتاکس اشاره کرد. بعد از تزریق بوتاکس مصپورت حدود ۲هفته زمان می‌برد تا نتیجه نهایی روی صورت فرد مشاهده شود و ماندگاری آن تفاوت چندانی با سایر بوتاکس­‌ها ندارد و معمولا بین ۴ تا ۶ ماه دوام دارد. اگرچه عملکرد مصپورت مانند سایر رقبای خارجی خود می‌باشد اما قیمت بهتری نسبت به محصولات خارجی دارد.

تاثیر برند بوتاکس بر قیمت انجام آن

از آنجایی که هزینه اقدامات زیبایی در کشور ما زیر نظر بیمه نمی‌باشد، هزینه تزریق بوتاکس نیز به صورت آزاد محاسبه می‌شود و همین‌طور مواد بوتاکس بدون نسخه پزشک و بصورت مستقیم در داروخانه‌ها در دسترس عموم قرار نمی‌گیرد؛ زیرا شرایط نگهداری بوتاکس باید مناسب باشد در غیر اینصورت در اثر شرایط نگهداری نامناسب و تزریق توسط افراد غیرمتخصص عوارضی برای افراد در پی خواهد داش. از آنجایی که حفظ سلامتی خود فرد نسبت به هزینه ها اولویت دارد، توصیه می‌شود افراد برای انجام تزریق بوتاکس برای جلوگیری از عوارض جبران‌ناپذیر به دنبال ارزانی نباشند.

 هزینه تزریق بوتاکس برای کل صورت در مهرماه ۱۴۰۱

در کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار ،هزینه تزریق بوتاکس براساس تعداد نواحی، محل تزریق، دستمزد پزشک و جنسیت متقاضی دسته‌بندی می‌شود. به طور معمول تزریق بوتاکس برای ۳ ناحیه پیشانی، خط اخم و پنجه کلاغی‌های اطراف چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد که هزینه آن در کلینیک سینایار ۶۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.


برای تزریق بوتاکس اصفهان در کلینیک زیبایی سینایار و رزرو نوبت، همین حالا با ما تماس بگیرید.


آیا برای بوتاکس دائمی باید هزینه کرد؟

بعضی افراد بر این باورند که با بوتاکس می‌توان اثری دائمی و مطمئن برای رفع چین و چروک‌ها و خطوط ایجاد شده پوست ایجاد کرد؛ اما در واقع بوتاکس راهکاری همیشگی برای درمان چین و چروک‌ها و از بین بردن این خطوط نمی‌باشد. تنها می‌توان با تزریق مداوم این ماده تاثیرگذاری و دوام آن را طولانی‌تر کرد؛ به گونه ای که بتوان آن را به عنوان روشی دائمی در نظر گرفت. به این صورت که تعداد جلسات تزریق و ترميم را با فاصله زمانی کوتاه‌تر افزایش داد و از مواد با کیفیت بالا استفاده کرد، اثر بوتاکس افزایش خواهد یافت و متقابلا هزینه تزریق بوتاکس نیز بیشتر خواهد شد. اما از این طریق فقط می‌توان دوام بوتاکس را کمی طولانی کرد و از آن بهره بیشتری برد. در واقع روشی درمانی به اسم بوتاکس دائمی وجود ندارد.

5/5 (1 نظر)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سینایار
مشاهده جدیدترین ویدیوهای آموزشی در مورد زیبایی، محافظت از پوست و مو و نمونه کارها
مشاوره آنلاین رایگان
دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت ابرو و مو، تزریق ژل و چربی، جراحی پلک و لیزر موهای زائد

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
پنج‌شنبه: 10 الی 17