روش های زاویه سازی فک

زمان برای مطالعه: 6 دقیقه
فهرست مطالب

زاویه سازی فک معمولا برای افرادی که استخوان بندی صورت آن ها بسیار کوچک است یا فرم مشخصی ندارد کاربرد دارد. شکل استخوان فک و صورت بر چهره بسیار تاثیر گذار است. یکی از معیارهای زیبایی در دنیا زوایای صورت علی الخصوص زاویه فک است. افرادی که زاویه فک و صورت ندارند می توانند با روش های جدید اقدام به زاویه سازی صورت و فک خود کنند. اکثر کسانی که اقدام به این کار می کنند در زمینه هایی فعالیت دارند که چهره برایشان مهم است، مانند مادلینگ، بازیگری و مشاغلی از این دست.

زاویه سازی فک چیست؟

زاویه سازی فک روشی ایمن و کم تهاجم می باشد که امروزه‌ در بین خانم ها و آقایان طرفداران زیادی پیدا کرده است. زاویه سازی صورت علاوه بر فرم دهی و مادلینگ باعث جوانسازی صورت نیز می شود. در این اقدام که با روش های مختلف انجام می گیرد، بنابر تشخیص پزشک و نسبت به اجزای صورت عمل زاویه سازی انجام می گیرد و در صورتی که تناسب بین اجزا صورت رعایت نشود تاثیری منفی بر روی زیبایی صورت خواهد داشت.

زاویه سازی فک چیست؟

زاویه سازی فک با تزریق ژل

افرادی که به دلایل مختلفی از جمله ژنتیک و افزایش سن دچار نواقص و تغییرات ناخوشایندی در این نواحی هستند و تمایل دارند مرز مشخصی در این ناحیه ایجاد کنند.

فیلر زاویه فک، نوعی پرکننده تزریقی می باشد که می توان از طریق آن بدون انجام عمل جراحی و بیهوشی زاویه سازی و مادلینگ صورت و فک را انجام داد. تزریق فیلر فک باعث ایجاد تقارن و تعادل یا کانتور قابل مشاهده ای در چهره می شود.

ژل هایی که جهت زاویه دادن به فک استفاده می شوند با تزریق به محل مورد نظر باعث افزایش حجم و برجستگی آن می شوند، به این صورت است که با کلاژن سازی در این نواحی افتادگی و گودی های ایجاد شده جبران شود.


 انجام کاشت ابرو طبیعی اصفهان نزد پزشک متخصص و با تجربه


مزایای زاویه سازی فک با تزریق ژل

امروزه از فیلرهای پوستی برای انواع اقدامات زیبایی از جمله زاویه سازی فک انجام می گیرد.استفاده از این فیلرها برای زاویه سازی فک علاوه بر زیبایی ظاهری مزایای زیادی از جمله کلاژنسازی و جوانسازی صورت به همراه دارند.از جمله مزایای تزریق ژل به فک بطور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جبران کاهش حجم فک در اثر افزایش سن
  • ایجاد ظاهری زیبا و جذاب
  • رفع نواقص چهره
  • متقارن کردن خط فک
  • ایجاد چارچوبی محکم برای صورت
  • تقویت کردن چانه

اگرچه زاویه سازی با ژل یک روش ایمن و بدون نیاز به جراحی برای فرم دادن به ناحیه فک و چانه بوده اما متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که برای زاویه دادن به فک خود حتما به متخصصان و مراکز زیبایی معتبر مانند کلینیک زیبایی سینایار در اصفهان مراجعه کنند.

زاویه سازی فک با تزریق ژل


 رفع دائمی موهای زائد بدن در بهترین مرکز لیزر اصفهان 


مراحل زاویه سازی فک با تزریق ژل

مراحل زاویه سازی فک، تکنیک هایی برای ایجاد چهره ای با تناسب بیشتر است که امروزه در میان جوانان بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد.

در این روش، تزریق ژل با هدف زاویه دار کردن چانه و ایجاد خط فک صورت می گیرد و معمولا افرادی با صورت های گرد و پر ، آنهایی که چانه های کوچک و فکی بدون فرم و حالت دارند و یا چربی زیادی در زیر صورت آن ها ذخیره شده، متقاضیان خوبی برای این نوع اقدام زیبایی محسوب می شوند. زاویه سازی صورت معمولا به شیوه های مختلفی قابل انجام است که تشخیص بهترین روش، توسط پزشک متخصص، متناسب با استخوان بندی چانه و فک در این نواحی صورت می پذیرد.

1- طراحی چهره

اولین مرحله برای انجام زاویه سازی کانتور کردن چهره زیباجو توسط پزشک می باشد.در این مرحله پزشک به بررسی نواقص چهره فرد می پردازد تا تمامی عیوب مشخص و جهت انجام تزریق کاملا دقیق مشخص گردد.

بیشتر بخوانید: بوتاکس بهتر است یا هایفو؟

2- بی حسی محل تزریق

بعد از طراحی و کانتور صورت، پزشک متخصص برای جلوگیری از ایجاد درد و سوزش در هنگام تزریق از کرم و یا آمپول بی حسی بر روی نواحی مورد نظر استفاده می کند.

3- تزریق فیلر به فک

در آخرین مرحله از زاویه سازی صورت، تزریق فیلر بر روی پوست نواحی فک انجام می گیرد به این صورت که مقدار کمی فیلر به صورت استراتژیک در چندین نقطه در امتداد فک پایین تزریق می شود. ممکن است از یک کانول برای کمک به هدایت مواد پرکننده استفاده شود.

پزشک متخصص و با تجربه به آرامی پیش می رود تا نتایج هر بار تزریق را با دقت ارزیابی کند و بیش از حد تزریق انجام نگیرد زیرا وارد شدن فیلر بیش از حد نیاز باعث برهم‌خوردن زیبایی و تناسب زاویه فک می شود.


جهت مشاوره یا انجام تزریق بوتاکس اصفهان با کلینیک سینایار تماس بگیرید: ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴


زاویه سازی فک با تزریق چربی

در دنیای امروز همه بدنبال داشتن ظاهری زیبا و چهره‌ای متناسب هستند. زاویه سازی فک یکی از روش های جذاب تر شدن چهره می باشد.

استفاده از روش تزریق چربی از بهترین راه‌ها برای کانتورینگ فک و صورت است زیرا علاوه بر اینکه با هدف فرم دهی و زیباسازی انجام می گیرد به جوانسازی و کلاژنسازی پوست نیز کمک زیادی خواهد کرد.

مزایای زاويه سازی صورت با چربی

این اقدام زیبایی به دلیل داشتن ویژگی ها و مزایای زیادی که دارد مورد توجه بسیاری از پزشکان و زیباجویان قرار گرفته است که در اینجا به شرح این ویژگی ها پرداخته ایم:

روشی ایمن و کم خطر برای زاویه سازی فک

زاویه سازی فک و صورت با تزریق چربی در کلینیک‌های تخصصی صورت می‌گیرد و به این دلیل که از چربی‌های بدن خود شخص استفاده می‌ شود بسیار کم خطر و بدون عارضه بوده است.

ماندگاری بالا

ماندگاری زاویه سازی فک و صورت با تزریق چربی در مقایسه با سایر روش‌های تزریق فیلرها بیشتر است؛ زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و بعد از انجام فرآوری به بدن تزریق می شود سازگاری بالایی با بدن خود فرد دارد و مدت طولانی تری در صورت باقی می مانند. این مزیت بر هزینه تزریق چربی صورت تاثیر گذار است.

 نتیجه فوری

پس از انجام تزریق چربی فک توسط پزشک ماهر، بلافاصله می‌توان شاهد نتایج حاصل شده از آن بود و نتایج در لحظه مشخص می‌شوند.

نتیجه زاویه سازی فک

با تمام شدن جلسه درمان، فک زیباجو زاویه‌ای اصولی و طبیعی پیدا می‌کند که حدودا ۱ ماه بعد باید آن را مجددا تکرار کرد زیرا در صورت تمدید چربی منظم ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد شد.


انجام جراحی پلک اصفهان با پزشکان و متخصصان با تجربه در این حوزه


مراحل زاویه سازی فک با تزریق چربی

در زاویه سازی فک با استفاده از تزریق چربی، از چربی های موجود در اندام هایی مانند ران، شکم و پهلوها استفاده می شود. و این چربی ها به نقاطی از فک و صورت که مورد نیاز است تزریق می شود. در تزریق چربی به فک، زاویه استخوان و فک پایین تقویت خواهد شد.

با تزریق چربی در زاویه فک و چانه در تناسب با همدیگر می توان این نواحی را برجسته کرد و به اصطلاح زاویه دار نمود. با تزریق مقداری چربی و برجسته کردن خطوط زاویه دار صورت در قسمت میانی نیز کامل شده و در نتیجه چهره زیباتر و جذاب‌تر خواهد شد. نتیجه عمل شامل خط‌ دار شدن استخوان فک و در نتیجه باعث کم رنگ شدن یا محو غبغب نیز می شود.

مطالعه این مقاله را از دست ندهید: تزریق چربی لب، مراحل و مزایای انجام آن.

چه کسانی متقاضی زاویه سازی فک هستند؟

این که چه کسانی بهترین کاندید برای زاویه سازی فک هستند باید بگویم که تنها افرادی برای این عمل زیبایی مناسب هستند که دارای ویژگی های زیر باشند:

  • افرادی که فک دایره ای شکل دارند
  • افرادی که فک انها مربعی شکل است
  • افرادی که خطوط فک آنها زاویه ای ندارد

علاوه بر این افراد با این ویژگی های ظاهری ذکر شده ،هر فردی که از زاویه فک و صورت خود ناراضی باشد می تواند از این روش بهره ببرد تا نواقص موجود در چهره خود را رفع نماید ، به عنوان مثال فردی که از سایز چانه خود رضایت کافی ندارد یا حتی این احساس ناخوشایند به او دست دهد که فک وی نامتقارن است، تکنیک زاویه سازی صورت برای او مناسب خواهد بود.


کاشت مو اصفهان با تراکم بالا و طبیعی در کلینیک سینایار


 

0/5 (0 نظر)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سینایار
مشاهده جدیدترین ویدیوهای آموزشی در مورد زیبایی، محافظت از پوست و مو و نمونه کارها
مشاوره آنلاین رایگان
دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت ابرو و مو، تزریق ژل و چربی، جراحی پلک و لیزر موهای زائد

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
پنج‌شنبه: 10 الی 17