هزینه کاشت ابرو طبیعی

زمان برای مطالعه: 5 دقیقه

کاشت ابرو یک عمل زیبایی دائمی برای پرتر نشان دادن ابروهای شما یا جایگزینی ابروهای از دست رفته است. جراح این روش را با استفاده از پیوند مو یا پوست سر برای جایگزینی موهای فعلی ابرو انجام می دهد. هزینه کاشت ابرو میتواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد که در ادامه مقاله به بررسی این عوامل میپردازیم.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

تمامی عمل های جراحی چه زیبایی و چه درمانی بر اساس نوع عمل و تجهیزات مورد نیاز دارای هزینه هایی می باشند.عمل زیبایی کاشت ابرو نیز با در نظر گرفتن عوامل مختلف دارای هزینه های متنوعی می باشد. یکی از مسائلی که در زمان کاشت ابرو اصفهان به یکی از دغدغه‌های اصلی افراد تبدیل می‌شود هزینه کاشت ابرو است که بسته به عوامل مختلفی می‌تواند متغیر باشد. از عوامل موثر بر هزینه های کاشت ابرو به چند عامل می توان اشاره کرد:

هزینه کاشت ابرو

1.روش کاشت:

یکی از عوامل موثر بر هزینه های کاشت ابرو روش کاشت ابرو می باشد.مسلم است که روش جراحی روشی گرانتر از روش غیرجراحی می باشد به این دلیل که عمل جراحی هم اتاق عمل مجهز و استریل و مواد مصرفی بیشتری لازم دارد و هم به تعداد بیشتری نیروی کاشت نیاز می باشد بنابراین هزینه ها هم بیشتر خواهد شد.

خدمات کلینیک سینایار: لیزر موهای زائد اصفهان

2.تجربه ی پزشک :

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه های کاشت ابرو حاذق بودن پزشک و تیم کاشت ابرو می باشد .هرچه پزشک و تیم با تجربه تر و حرفه ای تر باشند هزینه ها و دستمزدها نیز بیشتر خواهد بود که مسلما امری منطقی و پذیرفته شده می باشد.

3.مکان جراحی:

مکان جراحی از عوامل موثر دیگر بر هزینه های کاشت ابرو می باشد .اگر کاشت در اتاق عمل کلینیک انجام شود، به دلیل تجهیزات بیشتر، استریل بودن اتاق عمل ، خدمات سی اس آر ، استریلیزاسیون و هزینه های بیشتر برای این خدمات باعث می شود هزینه ی عمل کاشت ابرو در کلینیک از هزینه های عمل در مطب ها که بصورت غیرقانونی انجام می شود بیشتر شود.


جهت دریافت مشاوره یا نوبت برای تزریق بوتاکس اصفهان با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۹۴


4.شهر محل جراحی:

از دیگر عامل موثر بر هزینه های عمل کاشت ابرو شهر محل عمل جراحی کاشت ابرو می باشد.شهرهای بزرگ مانند تهران به علت بالا بودن هزینه های زندگی ،هزینه ی خدمات پزشکی و جراحی مانند کاشت ابرو از شهرهای دیگر مانند اصفهان،شیراز،اهواز و یزد بیشتر خواهد بود در حالی که عمل کاشت ابرو  با کیفیت مشابه در همان شهرها انجام خواهد گرفت.

برای کاشت ابرو در شهر اصفهان میتوانید به بهترین کلینیک پوست اصفهان مراجعه نمایید.

هزینه ی کاشت ابرو چگونه محاسبه خواهد شد؟

هزینه کاشت ابرو بر اساس سطح کیفیت و حجم کاری که انجام می شود محاسبه می شود. هر عملی شامل هزینه های ثابت مثل هزینه های اتاق عمل و تجهیزات می باشد هرچه کیفیت تجهیزات اتاق عمل بیشتر و نواحی  وسعت محل کاشت ابرو بیشتر باشد هزینه ها هم تا یک سقف مشخصی بیشتر می شود.

کاشت ابرو

مقایسه ی هزینه ی کاشت ابرو طبیعی با دیگر روش های پرپشت کردن ابرو

مزوتراپی:

از روش های غیر جراحی پرپشت کردن ابرومی توان مزوتراپی را نام برد که از روش های موقت اما موثر برای پرپشت کردن ابرو می باشد .مزوتراپی ابرو با مواد مختلفی از جمله فیوژن اسپانیا و رویتاکر فرانسه انجام می شود که از برندهای معتبر و معروف روز دنیا می  باشد ولی فقط تا زمانی که جلسات تکرار شود برای موهایی که قبلا وجود داشته و ضعیف و کم پشت شده است موثر است  که باعث تقویت ،ضخیم تر شدن و قطور تر شدن ابروها می شود.باید به این نکته توجه داشت که مزوتراپی برای نواحی که مو در آن وجود ندارد هیچ  تاثیری نداشته  و باید کاشت ابرو صورت بگیرد.

سایر خدمات سینایار: جراحی پلک اصفهان

هاشور، تتو، فیبروز:

از دیگر روش های پرپشت کردن ابرو روش های غیر طبیعی مانند تتو،فیبروزو هاشور می باشد که روش هایی پرهزینه، موقت و آسیب رسان می باشند.علاوه بر اینکه این روش ها باعث فیبروتیک شدن پوست می شوند و احتمال ریزش ابروهای باقی مانده را چندبرابر می کنند.ضمن اینکه این روش با توجه به موقتی بودن آن نیاز به ترمیم مداوم دارد که همین موضوع باعث افزایش هزینه ها و احتمال نارضایتی افراد به علت مصنوعی بودن این روش می شود.

هاشور و تتو ابرو

با توجه به موارد گفته شده در مورد روش های پرپشت کردن ابرو در مقایسه با روش  عمل جراحی کاشت ابرو به این نتیجه می رسیم که روش طبیعی کاشت ابرو علاوه بر صرفه ی زمانی روشی بسیار به صرفه تر از نظر اقتصادی و دارای زیبایی ظاهری بیشتری می باشد زیرا فقط یکبار انجام می شود و دائمی وطبیعی تر خواهد بود. همچنین شما عزیزان برای کاشت مو اصفهان نیز میتوانید به کلینیک سینایار مراجعه نمایید.

قیمت کاشت ابرو در اصفهان چقدر است ؟

قیمت تقریبی کاشت ابرو در اصفهان از 7 تا ۱۰ میلیون تومان متغیر می‌باشد.البته هزینه کاشت ابرو بر اساس سطح کیفیت و حجم کاری که انجام می شود محاسبه می شود و این هزینه به صورت حدودی اعلام شده است و با توجه به شرایط شما تغییر میکند.

آیا از قیمت کاشت مو اصفهان اطلاع دارید؟ با کلینیک سینایار جهت انجام خدمات زیبایی و کاشت مو با بهترین قیمت ها، همراه باشید.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک سینایار

هزینه کاشت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو سینایار متناسب با کیفیت خدمات کلینیک و سابقه ی پرسنل می باشد.با توجه به تعداد بالای مراجعین کلینیک سعی داشته ایم با وجود اینکه کیفیت مواد مصرفی و تجهیزات را بالا برده و از پرسنل حرفه ای درتیم کاشت  استفاده می شود هزینه ها را به حداقل رسانده تا مراجعین بیشتری از خدمات کلینیک بهرمند شوند.متقاضیان کاشت ابرو می توانند با مقایسه ی کیفیت و کمیت خدمات و قیمت های کلینیک سینایار با سایر کلینیک ها با اطمینان خاطر بیشتری برای کاشت ابرو اقدام نمایند.

قیمت خدمات زیبایی کلینیک سینایار: هزینه بوتاکس اصفهان

سوالات متداول

خیر- روش کاشت ابرو علاوه بر صرفه ی زمانی روشی بسیار به صرفه تر از نظر اقتصادی و دارای زیبایی ظاهری بیشتری می باشد زیرا فقط یکبار انجام می شود و دائمی وطبیعی تر خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو بر اساس سطح کیفیت و حجم کاری که انجام می شود محاسبه می شود

4.7/5 (6 نظر)

4 دیدگاه

  • هزینه کاشت ابرو به مدل کاشت بستگی داره ؟

  • عالی

  • کاشت ابرو چقدر موندگاری داره ؟؟

  • برای نوبت گرفتن باید تماس بگیریم ؟ یا آنلاین هم میشه ؟

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام سینایار
مشاهده جدیدترین ویدیوهای آموزشی در مورد زیبایی، محافظت از پوست و مو و نمونه کارها
مشاوره آنلاین رایگان
دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت ابرو و مو، تزریق ژل و چربی، جراحی پلک و لیزر موهای زائد

مجموعه کلینیک‌های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان، کیش و مسقط (کشور عمان) دایر می‌باشند و به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت دارند

ساعات کاری کلینیک
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
پنج‌شنبه: 10 الی 17